Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Arkadiusz Majchrzak, Płock. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płocku Arkadiusz Majchrzak, NIP 9710378528, adres: ul. 1-go Maja 12 lok.37, 09-402 Płock, tel.: 24 366 15 15, e-mail: plock.majchrzak@komornik.pl Zachęcamy tak wierzycieli jak i dłużników ze spraw egzekucyjnych prowadzonych przez tego komornika, do publikowania poniżej opinii o nim. Arkadiusz Majchrzak został komornikiem sądowym w sierpniu 2013 roku.

28 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Arkadiusz Majchrzak, Płock. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ja jako dłużnik mam pytanie. Zablokował mi pan konto firmowe i osobiste co oznacza dla mnie brak możliwości dalszego prowadzenia działalności gospodarczej czyli brak dochodów z których mógłbym panu płacić ratalnie. W aktualnej sytuacji nie zapłace panu nic i nic pan więcej ode mnie nie ściągnie. Zmuszony będę zatrudnić się gdzieś na czarno. Czy Panu proces myślenia jest obcy?

  Anonim

  6 Lut 20 o 12:29

 2. Takie pytanie to twojemu wierzycielowi zadaj a nie komornikowi który nie ma prawa zwolnić konta bankowego chyba że wierzyciel o to zawnioskuje. Otwórz sobie nowe konto w innym banku i jeżeli komornik niedawno szukał Twoich kont (i zajął je) to ponowi poszukiwania prawdopodobnie nie wcześniej jak za jakieś pół roku abo i później. Dobre konta osobiste masz tutaj a dobre konta firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  6 Lut 20 o 13:52

Skomentuj