Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Arkadiusz Kiljan, Częstochowa. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Kiljan, NIP 5732682272, adres kancelarii: ul. Dąbrowskiego 17 lok. 2, 42-202 Częstochowa, tel.: 34 374 33 88, e-mail: czestochowa.kiljan@komornik.pl Zapraszamy zarówno wierzycieli jak też dłużników z postępowań egzekucyjnych do komentowania, dodawania opinii na temat tego komornika i jego pracowników. Arkadiusz Kiljan jest komornikiem od września 2015 roku.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Arkadiusz Kiljan, Częstochowa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Arkadiusz Kiljan, Częstochowa. Opinie.'.

 1. Komornik mało aktywny, nie przejawiający własnej inicjatywy, nie polecam. To zresztą podobno częsta przypadłość komorników wynikająca z tego że zarabiają za dużo na łatwych czynnościach jak zajęcie wynagrodzenia i konta bankowego – 10 procent opłaty stosunkowej! Gdyby tak ograniczyć im ilość spraw, to wzięliby się do roboty.

  szukaj

  23 Lis 19 o 09:23

 2. Odpowiadając na zamieszczone komentarze uprzejmie informuje iż postępowania egzekucyjne prowadzone są przeze mnie z najwyższą starannością.W każdej sprawie w ramach obowiązujących przepisów poszukuje majątku dłużników,aktywnie przeprowadzam również czynności terenowe samodzielnie czy tez z udziałem wierzyciela. Odnośnie komentarza dotyczącego dobrowolnych wpłat dłużników to informuje iż nie ma czegoś takiego jak dobrowolne wpłaty dłużników.Wplaty te,jeśli komornik wyrazi na nie zgodę dokonywane są po przeprowadzeniu prze komornika szeregu czynności,w tym terenowych,dzięki którym możliwe jest ustalenie majątku dłużnika i jego zajęcie.Dopiero po tym dłużnik zaczyna wpłacać pieniądze,a komornik w większości musi przypominać o dokonywaniu wpłat,tak więc nie są one dobrowolne bo o dobrowolnych wpłatach możemy mówić przed zaistnieniem sporu sądowego.

  Komornik

  14 Maj 20 o 15:16

 3. Z oświadczenia majątkowego komornika Kiljan za rok 2018 opublikowanego na stronie internetowej Sądu Apelacyjnego w katowicach: dochód: 215.157,09 zlotych.. Podejrzewam że niemal w całości z tytułu biurkowego zajęcia wynagrodzeń, kont i nadpłat podatków oraz dobrowolnych spłat dokonanych przez dłużników.

  szukaj

  23 Lis 19 o 09:27

Skomentuj