Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Arkadiusz Brom, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Arkadiusz Brom, NIP 6272378170, adres: ul. Serocka 10, 04-333 Warszawa, tel.: 22 610-41-62, e-mail: warszawa.brom@komornik.pl Prosimy o opinie o tej kancelarii komorniczej.
Arkadiusz Brom działalność gospodarczą jako komornik rozpoczął w grudniu 2013 roku. Tak do stycznia 2017 roku pięknie publikował na swej stronie internetowej ogłoszenia licytacji ruchomości i nieruchomości ale tego zaprzestał. Niedobrze.

14 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Arkadiusz Brom, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Arkadiusz Brom, Warszawa. Opinie.'.

 1. Arkadiusz Brom – przysporzył mi wiele smutku i rozczarowania. Zlecił ściągnięcie z trzech źródłe 478 zł – jakiejś dziwnej mojej nalezności. Wysłałam e-mailem skan ściągnięcia z jednego konta, a mimo to wysłał egzekucję komornicza do ZUS o ściągnięcie naleznej kwoty z emerytury. Czy tak postępuje komornik sądowy? Co za praktyki?

  Małgorzata

  9 Sie 19 o 22:53

 2. Wysyłanie równolegle zajęć: konta, emerytury / wynagrodzenia ,nadpłaty podatku jest powszechnie praktykowane i zgodne z prawem natomiast jeżeli wskutek jednego zajęcia komornik ściągnął dług to oczywiście nie ma prawa ściągać już w tym momencie nieistniejącego długu skądinąd. Z drugiej strony jeżeli jeszcze nie miał tych pieniędzy, to skan nie jest dlań wiążący. Gdy otrzyma ściągnięte pieniądze z banku to powinien bezzwłocznie wycofać zajęcie emerytury a gdy i z niej ściągnie, to powinien niezwłocznie zwrócić.

  admin

  Administrator

  10 Sie 19 o 04:11

Skomentuj