Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Anna Grochulska, Bytom. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Anna Grochulska, NIP 8291564905, adres kancelarii: ul. Moniuszki 20, 41-902 Bytom, tel.: 32 281 74 00, e-mail: bytom.grochulska@komornik.pl Zapraszamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do publikowania opinii o tym komorniku i pracownikach kancelarii komorniczej. Anna Grochulska komornikiem jest od listopada 2012 roku.

7 lutego, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Anna Grochulska, Bytom. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Anna Grochulska, Bytom. Opinie.'.

  1. Komornik i pracownicy którym się nie spieszy z podejmowaniem czynności. Takie podejście może negatywnie wpływać na skuteczność egzekucji.

    Anonim

    23 Lis 19 o 08:34

  2. Powiem tak pani komornik pomyliła zawody albo jest po prostu człowiekiem bez empatii i jakichkolwiek skrupułów. Już dawno nie spotkałam tak wrednego człowieka! Zwłaszcza że nie udziela prawidłowych informacji np. nie daje dostępu do akt bo trzeba się o to prosić a to jej obowiązek! ewentualnie trzeba czekać 3 dni aż pani obsłuży ksero żeby wydać potrzebne dokumenty żeby zwykły człowiek mógł załatwić swoje sprawy ale pani komornik ma to w poważaniu przecież to nie jej sprawa a ona zarobi! Szkoda mi tylko jej pracownic, które przynajmniej chcą pomóc, ale one potem płacą za to łzami bo pani komornik nie ma skrupułów i wszystkich traktuje z góry. Nie polecam!

    Niezadowolona

    29 Lis 19 o 08:20

Skomentuj