Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Anna Czarna, Gliwice. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Anna Czarna, NIP 6391938273, adres: ul. o. Jana Siemińskiego 26/2, 44-100 Gliwice, tel.: 502 238 158, e-mail: kontakt@komornik-gliwice.com Zachęcamy wierzycieli i dłużników z postępowań komorniczych do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku sądowym. Anna Czarna rozpoczęła prowadzenie kancelarii komorniczej w marcu 2019 roku.

27 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Anna Czarna, Gliwice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Opinia a raczej fakt jest taki, że na dzień dobry zabrała mi z konta wszystkie pieniądze nie respektując kwoty wolnej (nie mam zadłużenia alimentacyjnego!) i w ten sposób nie mam możliwości dokonywania transakcji z klientami. W takim stanie rzeczy pani czarna reszty długu nie odzyska przez swoja głupotę (tłumaczylem wierzycielowi i jej i bezskutecznie prosiłem o zwolnienie konta).

  Anonim

  4 Lut 20 o 12:24

 2. Z opisu wynika że jest to konto firmowe a na nim kwota wolna nie przysługuje. Otwórz teraz nowe konto o którym komornik nieprędko się dowie skoro niedawno sprawdzał w bankach. Zwykle sprawdzają nie częściej jak co około pół roku. Sugeruję jednak otworzyć konto osobiste to będziesz mieć kwotę wolną na nim, dobre konta osobiste są tutaj. A jeżeli koniecznie chcesz firmowe to polecam te tutaj.

  admin

  Administrator

  4 Lut 20 o 14:06

 3. Efektywna ta pani komornik, myślałem że postępowanie potrwa z pół roku najkrócej a tu po dwóch tygodniach od uiszczenia zaliczek mam na koncie chyba pełną należność z odsetkami.

  Zdziwko

  20 Paź 20 o 21:16

Skomentuj