Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Anna Cieślikowska, Nowy Sącz. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Anna Cieślikowska, NIP 6612145477, adres: ul. Jagiellońska 12, 33-300 Nowy Sącz, tel.: 18 442 02 33, e-mail: nowy.sacz.cieslikowska@komornik.pl Zwracamy się do wierzycieli jak też do dłużników z postępowań egzekucyjnych o publikowanie pod spodem opinii o tej pani komornik i pracownikach jej kancelarii. Anna Cieślikowska została komornikiem w listopadzie 2011 roku.

28 stycznia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Anna Cieślikowska, Nowy Sącz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Działania tej pani czy też jej świty są zupełnie bezskuteczne. Ponoszę stratę nie tylko w postaci nieściągniętej należności w której są moje koszty własne i niewielka marża ale też wysokie koszty uzyskania wyroku sądowego w którym zawarte są koszty zastępstwa procesowego które od raz po wydaniu prawomocnego wyroku musiałem adwokatowi zapłacić. i na koniec zaliczka dla pani komornik na „ustalanie majątku” ale żadnego nie ustaliła. Sprawa w umie zachwiała moja płynnością finansową i rozważam przejście do szarej strefy bo nie mam na zapłatę zus i podatków zaległych. Czy jest jakiś bank który przedsiębiorcy w mojej sytuacji wydzieli kredyt na utrzymanie firmy?

  żenada

  7 Mar 20 o 09:19

 2. Kredyt firmowy najprędzej gdzieś tutaj. Co do bezskuteczności egzekucji to większość postępowań egzekucyjnych jest bezskutecznych.

  admin

  Administrator

  8 Mar 20 o 08:01

Skomentuj