Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Anna Bakalarska, Bydgoszcz. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Anna Bakalarska, NIP 8881518533, adres kancelarii: ul. Królowej Jadwigi 16/2, 85-231 Bydgoszcz, tel.: 52 321 11 79, e-mail: anna.bakalarska@bakalarska.bydgoszcz.pl Prosimy o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku.
Anna Bakalarska została komornikiem w lutym 2017 roku. Na swej stronie internetowej nie publikuje (w tym momencie) żadnych ogłoszeń licytacji ruchomości czy nieruchomości.

18 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Anna Bakalarska, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Anna Bakalarska, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. Nowa to i ma motywacje do pracy, egzekucja w toku i zobaczymy co z tego będzie.

  hanys

  4 Kwi 18 o 19:58

 2. Pani Komornik dba tylko o swoje interesy bez prawa jakichkolwiek wyjaśnień niszczy wszystko wokół… liczy się kasa kasa Izba czeka

  kowalski

  17 Maj 18 o 19:57

 3. Kowalski, pełna zgoda i dlatego nie zamierzam ułatwiać jej egzekucji. Szukam aktualnie banku do którego pani Bakalarska i żaden komornik nie zagląda, jest takowy w Polsce albo zagranicą?

  bezimienny

  19 Mar 20 o 20:17

 4. Tak, wszystkie banki za granica ale konta w nich nie założysz jeżeli nie masz tam miejsca zamieszkania (zameldowania).
  Jeżeli chcesz mieć w polskim banku konto na długi czas wolne od komornika, to po prostu po zajęciu konta (a tym samym po sprawdzeniu przez komornika w bankach) załóż w innym polskim banku – z praktyki wynika, że komornicy sprawdzają konta w bankach nie częściej jak co około pół roku. Korzystne oferty kont osobistych (z wnioskami do wysłania online) masz tutaj a jak chcesz firmowe to tutaj.

  admin

  Administrator

  19 Mar 20 o 21:52

Skomentuj