Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Angelika Łaszczewska, Łódź. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Angelika Agata Łaszczewska, al. Kościuszki 80/82 lok. 309, 90-437 Łódź, tel. 42 212 06 86, e-mail: lodz.laszczewska@komornik.plJesteśmy ciekawi opinii Państwa o tym komorniku. Nie wiadomo nam, od kiedy pani Angelika Łaszczewska jest komornikiem, ale z pewnością nie jest to jeden z pierwszych komorników w tzw. wolnej Polsce, gdyż urodziła się raptem w 1982 roku.

28 września, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Angelika Łaszczewska, Łódź. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Witam mam pytanie chce założyć firmę ,a mam trochę długów? I tą panią komornik…

  ONa

  9 Gru 19 o 15:45

 2. Może Pani założyć firmę mając komorników. Jeżeli chce Pani szczegółowej porady, to proszę szczegółowiej zapytać. Np. jak chodzi o konto bankowe to nie zakładać firmowego, bo jak zajmą to zabiorą wszystkie środki. Można używać do rozliczeń firmowych konta osobistego i w takim przypadku w każdym miesiącu będzie Pani mieć zagwarantowaną kwotę wolną od egzekucji (75% ustawowego minimalnego wynagrodzenia). Korzystne rachunki osobiste są w zestawieniu tutaj. Oczywiście najlepiej żeby w ogóle nie została konto zajęte, ale to już porada w zależności od rozwoju sytuacji z komornikiem.

  admin

  Administrator

  9 Gru 19 o 16:08

 3. Pani komornik przejmuje jakieś sprawy przedawnione. Nie sprawdza wierzycieli, wysyła pieniądze do firm które nie istnieją. Skontaktować się nie można. Telefonów nie odbiera bo zawsze jest zbyt zajeta nie informuje o egzekucji. O sprawie dowiedziałam się jak zostałam pozbawiona środków do życia bo pracodawca wysyła jej pieniądze mnie zostawia tylko minimum które z konta również zostało zajęte. Pobrała potrójnie pieniądze na sprawy i wymyśliła sobie ze przejmuje jakąś sprawę od innego komornika. Jeżeli was spotka sytuacja z tą panią proszę od razu pisać skargi i do sądu bo inaczej się nie wygra.

  Taaaaaaaa

  11 Maj 20 o 16:26

 4. Tez mam problem z ta Pania, nie odpisuje na Email.

  Nieee

  2 Cze 20 o 12:59

Skomentuj