Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Aneta Jończyk, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie Aneta Jończyk, NIP 5242357926, siedziba kancelarii: ul. Sielecka 39 lok.9, 00-738 Warszawa, tel.: 22 403 10 33, e-mail: kancelaria@komornik.edu.pl Prosimy (byłych) wierzycieli egzekwujących oraz dłużników o opinie o tej pani komornik.
Aneta Jończyk komornikiem jest od kwietnia 2011 roku. Mimo tego w zakładce „licytacje” na jej stronie www napisano tylko „strona w przygotowaniu, zapraszamy wkrótce”.

14 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Aneta Jończyk, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Aneta Jończyk, Warszawa. Opinie.'.

 1. Czy komornik może zastosowac środki przymusu?

  bebok

  19 Paź 17 o 14:04

 2. No, jak mu nie otwierasz, to może wejść siłowo. Z tego co wiem, to wchodzą wówczas w asyście policji i ślusarza który „otwiera” drzwi ale to nie jest raczej tak, że przy pierwszej wizycie, jak nie ma nikogo (udajesz że Cię nie ma), to od razu zadzwoni po tych „typów”. Takie „jazdy” kosztują i to wierzyciel musi wyłożyć na nie zaliczkę a jest taka zaliczka całkiem spora, bodaj około 700 zł. Bardzo oględnie ujmując, nie każdy wierzyciel szarpnie się na taką zaliczkę więc i wejść z policją i ze ślusarzem raczej chyba niewiele jest w porównaniu do liczby spraw komorniczych. No ale uważaj, nigdy nie wiadomo. Bywa przykładowo tak, że wierzyciel którym jest na przykład były kolega lub przyjaciel / przyjaciółka, kochanka itp. dłużnika wie, że miał wypasione sprzęty w mieszkaniu i szarpnie się na tę kwotę (tak jakby dłużnik nie mógł przenieść sprzętów na przykład do nowej kochanki).
  Co poza tym, jakie środki przymusu? No, grzywna. Za nieudzielnie wyjaśnień, na przykład albo za nieodpisanie przez domniemanego trzeciodłużnika na zajęcie wierzytelności. Albo za utrudnianie czynności. Wtedy, może Cię grzywna ukarać a dodatkowo właśnie zawołać Policję. On – komornik raczej nie będzie się z Tobą szarpał ani jego ludzie. Chociaż nie wykluczone, że trafisz na komornika – bandziora.

  dozorca

  Administrator

  19 Paź 17 o 17:16

Skomentuj