Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Andrzej Śniegocki, Słupsk. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki, adres: ul. Henryka Pobożnego 19, 76-200 Słupsk, tel.: 59 841 41 81, e-mail: sekretariat@komornik.slupsk.pl Zapraszamy zarówno wierzycieli jak i dłużników ze spraw egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku. Nie wiemy na razie, od kiedy Andrzej Śniegocki jest komornikiem.

3 grudnia, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Andrzej Śniegocki, Słupsk. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Skąd mógł mieć informację o koncie którego nie wskazałem pracodawcy ani w urzędzie skarbowym? Szukał po omacku? Na dodatek zajął je bez powiadomienia mnie. Z kim mam rozmawiać w sprawie zwolnienia konta: z komornikiem czy z wierzycielem?

  peku

  26 Mar 20 o 07:09

 2. Wysłał zapytanie elektronicznie do systemu o nazwie OGNIVO zrzeszającego banki udzielające informacji o rachunkach bankowych. W sprawie zwolnienia konta tylko z wierzycielem się kontaktować żeby wysłał do komornika stosowny wniosek wtedy komornik musi zwolnić ale wierzyciele generalnie nie są do tego skorzy. Sugeruję natomiast założyć w innym banku konto; skoro komornik niedawno wysłał zapytania to na 90% nie zrobi tego ponownie w ciągu 5-6 miesięcy więc przez ten czas nowe konto nie zostanie zajęte. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj, można bez wychodzenia z domu założyć.

  admin

  Administrator

  26 Mar 20 o 17:48

 3. Dziwne pytanie przecież mają wgląd do systemu bankowego ognivo proszę poczytać w internecie i tam się wyświetla lista kont bankowych Pana oczywiście nie mają bezpośrednio wglądu na Pana konto. Niestety nie da się ukryć. Pozdrawiam

  Tamara

  11 Sie 20 o 18:06

Skomentuj