Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Andrzej Michniewski, Pabianice. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pabianicach Andrzej Michniewski, ul. Grabowa 10 A, 95-200 Pabianice, tel.: 42 227 06 52, e-mail: pabianice.michniewski@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania poniżej opinii na temat tego komornika. Andrzej Michniewski komornikiem jest od lutego 2011 roku.

18 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Andrzej Michniewski, Pabianice. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Raz skuteczny a raz nieskuteczny ale w sumie nie mam zastrzeże. Po prostu ten drugi dłużnik okazał się oficjalnie golcem z innymi też długami. Na marginesie dodam, ze rozważam zgłoszenie wyłudzenia oczywiście przeciwko dłużnikowi a nie komornikowi, karne postępowanie to w takich przypadkach jedyna szansa na odzyskanie chociaż części należności.

  Biały

  1 Wrz 20 o 18:47

 2. Po pierwsze, jeżeli da się udowodnić wyłudzenie czyli z góry powzięty zamiar nieuregulowania zapłaty a nawet jeżeli obiektywnie nie budzi to wątpliwości to i tak możesz spotkać się z odmową wszczęcia postępowania karnego lub z umorzeniem. Po drugie, jeżeli dłużnik wystraszy się i jeżeli faktycznie ma zakamuflowane środki na zapłatę.

  admin

  Administrator

  2 Wrz 20 o 11:36

Skomentuj