Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Andrzej Kulągowski, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Żoliborza w Warszawie Andrzej Kulągowski, ul. Broniewskiego 59A, 01-865 Warszawa. Komornik ten ma stronę www na spółkę z dwojgiem innych komorników. Podaję numery telefonów (chyba też na spółę?) do sekretariatu: 22 498 96 96 oraz 22 839 71 25.
Nie komentuję zawartości wspólnej strony internetowej. Wstyd, moim zdaniem, że komornicy maja stronę www jedna na ich trzech, przecież stać ich na to, żeby każdy miał swoją własną. Każdy z nich podaje na tej www swoje konto bankowe, ciekawe, czy były już pomyłki w przelewach…
Andrzej Kulągowski komornikiem został w 2002 roku. Poproszę o opinie o nim od osób które zetknęły się z nim na jego gruncie zawodowym. Ostatecznie jedna strona internetowa na trzech komorników nie przesądza o tym, że nie warto skorzystać z ich usług.

29 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Andrzej Kulągowski, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Andrzej Kulągowski, Warszawa. Opinie.'.

 1. Mam wyrok który był u komornika bezskutecznie 9 lat temu. Jako że zbliża się przedawnienie a dłużnik jedynak prędzej lub później dostanie spory spadek po rodzicach, to chcę odnowić bieg przedawnienia ale nie chcę zbędnych kosztów ponosić. Stąd moje pytanie, czy gdy zlecę komornikowi egzekucję tylko niewielkiej części wyroku, to przerwany zostanie bieg przedawnienia całego wyroku?

  wicek

  28 Gru 17 o 10:29

 2. A dlaczego chce Pan ograniczać egzekucję do części roszczenia skoro koszt zaliczek jest taki sam przecież. Nie ważne, czy zleci Pan komornikowi egzekucję 5 zł. czy 50.000 zł. to zaliczki wynoszą tyle samo.
  Odpowiadam też jednak na Pana pytanie. Bieg przedawnienia zostanie przerwany tylko w zakresie tej części roszczenia którą wskaże Pan komornikowi we wniosku o egzekucję. Warto by przy tym nadmienić we wniosku, że ogranicza Pan egzekucję, aby komornik nie myślał, że reszta roszczenia została wcześniej spłacona / wyegzekwowania bo wtedy, jeżeli ewentualnie wyegzekwuje wskazaną należność, to będzie chciał pozostawić tytuł wykonawczy w aktach sprawy. Tylko że jak napisałem we wstępie, nie ma sensu tak robić tzn. ograniczać egzekucji.

  dozorca

  Administrator

  28 Gru 17 o 12:16

Skomentuj