Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Andrzej Drzymała, Kraków. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza Andrzej Drzymała, NIP 679-10-48-962, adres siedziby kancelarii: ul. Ślusarska 8/LU1, 30-710 Kraków, tel./fax.: 12 294 18 30 / 12 294 18 31, tel. kom.: 606 991 047, e-mail: krakow5@komornik.pl Prosimy o opinie na temat tego komornika.
Andrzej Drzymała co najmniej od 2002 roku jest komornikiem. Na jego stronie internetowej w zakładce poświęconej licytacjom komorniczym jest zupełnie pusto. Zapewne prowadzi egzekucje z nieruchomości i może z ruchomości ale szkoda, że ich nie ogłasza na swej www. Negatywną naszym zdaniem ciekawostką jest na jego stronie internetowej wyszukiwarka właściwego miejscowo komornika. Gdybym ja był komornikiem, to nie zamieściłbym takiej na mojej stronie internetowej, żeby nie tracić potencjalnych wierzycieli egzekwujących czyli klientów. Chyba, że pan komornik ma wciąż zaległości i nie może być komornikiem z wyboru.

28 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Andrzej Drzymała, Kraków. Opinie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Andrzej Drzymała, Kraków. Opinie'.

 1. Wysłałem w październiku skargę na czynności komornika do sądu przez komornika oczywiście, nie zrobiłem opłaty gdyż czekałem na odpowiedź sądu żeby uiścic (mam pewność że doszedł wniosek do sadu) a tu nie otrzymałem żadnego pisma, nawet wezwanie opłaty 100 zł od wniosku. Co mam tej sytuacji zrobić, próbowałem dodzwonić się do sądu ale ciężko? Dodam, że list wysłałem za potwierdzeniem odbioru i doszedł do komornika.

  kulson

  12 Sty 18 o 13:49

 2. Art. 767(2) KPC. § 1. Sąd rozpoznaje skargę w terminie tygodniowym od dnia jej wpływu do sądu, a gdy skarga zawiera braki formalne, które podlegają uzupełnieniu, w terminie tygodniowym od jej uzupełnienia.
  Moim zdaniem powinni też w tym terminie wezwać pana do uzupełnienia braków formalnych.
  Co teraz? Nic innego mi do głowy nie przychodzi jak tylko skarga na przewlekłość. Proponuje jednak próbować dodzwonić się tam a gdy to się uda, ponaglić telefonicznie, na wszelki wypadek grzecznie.

  dozorca

  Administrator

  12 Sty 18 o 19:45

Skomentuj