Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Alina Wyszyńska, Białystok. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Alina Wyszyńska, NIP 5421600958, adres kancelarii: ul. Marjańskiego 3 lok. 406, 15-402 Białystok, tel.: 85 741 11 30, e-mail: bialystok3@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku.
Pani Alina Wyszyńska została komornikiem w lutym 2005 roku. Komornik ten publikuje na swojej firmowej stronie internetowej zarówno obwieszczenia licytacji nieruchomości jak i ruchomości w sprawach prowadzonych przez siebie. Licytacji nieruchomości ma wyjątkowo sporo (fakt publikowania licytacji ruchomości też sprawia dobre wrażenie). Na podstawie tych informacji uważam, że można tego komornika polecić.

7 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Alina Wyszyńska, Białystok. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Alina Wyszyńska, Białystok. Opinie.'.

  1. Zgadza się, ta pani komornik jest bardzo zdeterminowana w swej pracy i zasługuje na polecanie jej usług. Nie powiem, egzekucja trochę trwała gdyż dłużnik lubi lawirować i jest w tym dość dobry ale ona była lepsza. Czyli jak to mówią: nie ze mną te numery Bruner.

    lizus

    16 Sty 18 o 20:16

  2. Wszyscy białostoccy komornicy się wybijają na tle reszty Polski a najlepsze są dwie panie: właśnie pani Wyszyńska i pani Dubaniewicz

    napalony

    23 Lis 19 o 09:35

Skomentuj