Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Aleksandra Michalak – Tłomak, Dąbrowa Górnicza. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Aleksandra Michalak – Tłomak, NIP 6342375002, siedziba kancelarii: ul. Majakowskiego 7, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel.: 32 262 64 70, e–mail: dabrowa.gornicza3@komornik.pl Zapraszamy do dodawania opinii o tym komorniku jak i o pracownikach.
Aleksandra Michalak – Tłomak komornikiem została w czerwcu 2013 roku. Mimo że na swojej firmowej stronie internetowej ma zakładki do obwieszczania licytacji nieruchomości oraz ruchomości, to pusto w nich. Wydaje się, że przynajmniej jak chodzi o licytację ruchomości, to zawsze powinna być jakaś nadchodząca licytacja. To jednak nie wyjątek ten brak obwieszczeń, podobnie jest o większości komorników.

11 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Aleksandra Michalak – Tłomak, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Aleksandra Michalak – Tłomak, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'.

  1. Fajna babka i skuteczna jako komornik, polecam. Zna się na swojej pracy jak nikt inny.

    ajent

    25 Sty 18 o 01:23

  2. Full profesjonalizm a i do biura da sie dodzwonic. Z tymi licytacjami to jest tak ze zamieszczaja na stronie ogolnopolskiej. I tak jak ktos czegos szuka to tam a nie skacze po stronach. Z Dąbrowy Tłomak ma chyba najwięcej licytacji nieruchomości. I zamieszcza zdjecia. Ogólnie korzystałem i polecam.

    Piotr

    14 Mar 18 o 21:07

Skomentuj