Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Aleksander Pardus, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie Aleksander Pardus, NIP 5212128233, ul. Okrężna 3A, 02-916 Warszawa, tel.: 22 842 53 53, e-mail: warszawa.pardus@komornik.pl Prosimy o wystawianie poniżej opinii temu komornikowi.
Aleksander Pardus komornikiem jest od 2009 roku. Komornik ten nie zadaje sobie trudu publikowania obwieszczeń o licytacji na swej stronie internetowej, nawet nie ma na niej zakładki przewidzianej do tego celu. Nie wiemy też, czy umieszcza obwieszczenia na licytacje.komornik.pl – nie informuje o tym.

7 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Aleksander Pardus, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Aleksander Pardus, Warszawa. Opinie.'.

 1. Nie dawno otrzymałem pismo informujące mnie, że postępowanie egzekucyjne w zleconej przeze mnie sprawie zostanie umorzone. Ten komornik nie odnalazł mienia z którego mogła by być prowadzona egzekucja. Sprawa toczy się w Warszawie i dotyczy długu zasądzonego wyrokiem sądu z przed dwóch lat. Wysokość długu wraz z odsetkami przekracza sumę 10 000 zł. – jest to pożyczka – miałem kiedyś firmę pożyczkową. Proszę o wskazanie mi drogi jaką załatwić można by tą sprawę.

  rex

  10 Paź 17 o 19:12

 2. No to może teraz jakaś firma windykacyjna.

  dozorca

  Administrator

  11 Paź 17 o 07:58

Skomentuj