Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Agnieszka Różycka, Piotrków Trybunalski. Opinie

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Agnieszka Różycka, adres: Al. 3 Maja 4, 97-300 Piotrków Trybunalski, tel.: 44 649 74 83, e-mail: piotrkow2@komornik.pl Prosimy wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych o dodawania pod spodem opinii o tym komorniku sądowym. Agnieszka Różycka komornikiem została w sierpniu 2009 roku.

11 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Agnieszka Różycka, Piotrków Trybunalski. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Czy komornik może sprawdzić z jakiego konta przyszedł przelew? Co do tej pani to najgorszemu wrogowi nie polecam mieć do czynienia z takim komornikiem.

  Mada

  2 Kwi 20 o 17:39

 2. Zajmując rachunek bankowy. komornik nie ma wglądu do historii operacji dokonanych na koncie bankowym (do historii przelewów przychodzących i wychodzących). Zajęcie egzekucyjne rachunku bankowego na polecenie komornika realizowane jest przez bank w którym rzecz jasna rachunek jest prowadzony. Bank samoistnie nie wysyła komornikowi wydruku operacji dokonanych na rachunku bankowym. Komornik ma prawo zażądać od banku umożliwienia mu wglądu w historię operacji natomiast jeszcze nie słyszałem o tym, żeby jakiś komornik wystąpił do banku z takim żądaniem.

  admin

  Administrator

  2 Kwi 20 o 18:10

 3. A co jeżeli zmienię konto podczas egzekucji, czy komornik od razu je zajmie?

  Mada

  4 Kwi 20 o 10:48

 4. Dopóki nie wyśle zapytań do banku, to się nie dowie. A takie zapytania komornicy wysyłają generalnie co kilka miesięcy, co pół roku. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj (wnioski wysyła się online).

  admin

  Administrator

  4 Kwi 20 o 11:03

Skomentuj