Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Agnieszka Piskuła, Częstochowa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Agnieszka Piskuła, NIP 9490686913, adres: ul. Okólna 81A, 42-200 Częstochowa, tel.: 34 324 61 06, e-mail: czestochowa.piskula@komornik.pl Kto miał do czynienia jako dłużnik lub wierzyciel z tą panią komornik, to prosimy o opinie.
Agnieszka Piskuła została komornikiem w 2007 roku. Odwiedziłem (jak zawsze gdy dokonuję notatki o jakimś komorniku) stronę internetową tej pani komornik. Bardzo miło mi stwierdzić, że jeszcze u żadnego komornika nie widziałem tylu aktualnych obwieszczeń licytacji nie tylko nieruchomości ale i ruchomości (samochód, meble, telewizor…). Zwłaszcza te obwieszczenia licytacji ruchomości powodują, że ten komornik sprawia u mnie bardzo dobre wrażenie – komornik jest pracowity. Nie mam doświadczeń ostatnio z żadnym komornikiem z Częstochowy i gdybym teraz miał tam jakiegoś dłużnika do egzekucji, to wniosek egzekucyjny skierowałbym do tej pani komornik.

12 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Agnieszka Piskuła, Częstochowa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Agnieszka Piskuła, Częstochowa. Opinie.'.

 1. A ja mam pytanie, jakim prawem pani komornik zabrała mi wszystkie środki które miałem na rachunku firmowym, jak mam prowadzić dalej działalność żeby spłacić dług, jeże,i nie mam pieniędzy na bieżącą działalność, zakup surowca, paliwa?

  radziej

  20 Maj 19 o 22:08

 2. No niestety, przedsiębiorcy nie przysługuje kwota wolna od egzekucji na firmowym rachunku bankowym. Może Pan jednak używać do rozliczeń firmowych rachunku osobistego, polecam dobre konta osobiste tutaj (można otworzyć przez internet), na koncie osobistym przysługuje kwota wolna od egzekucji także w wypadku gdy właścicielem takiego konta jest przedsiębiorca.

  admin

  Administrator

  21 Maj 19 o 05:35

Skomentuj