Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Agnieszka Mrukowska, Włocławek. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Agnieszka Mrukowska, adres kancelarii: ul. Wojska Polskiego 12/5, 87-800 Włocławek, tel.: 54 420 11 59, e-mail: wloclawek.mrukowska@komornik.pl Zachęcamy Państwa do wystawiania opinii temu komornikowi, poniżej.
Nie wiadomo od kiedy ta pani jest komornikiem ani jaki jest jej nr NIP; są to informacje które bez problemu znajdujemy jak chodzi o niemal wszystkich komorników ale w przypadku pani komornik Mrukowskiej brak takowych w dostępnych bazach. Ponadto pani komornik nawet nie ma na swej stron internetowej zakładek przeznaczonych na ogłaszania licytacji ruchomości i nieruchomości, co też jest swoistym ewenementem w zestawieniu do stron internetowych innych komorników.

11 sierpnia, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Agnieszka Mrukowska, Włocławek. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Bardzo rzetelna ta pani komornik.

  mikso

  24 Sie 19 o 12:33

 2. Ta komornik chyba myśli że prawo jej nie dotyczy ale myli się co do tego. rachunek bankowy zajęty a gdzie informacja, gdzie dane wierzyciela, za co dług? Gdzie wezwanie do ugody? zablokowanie dłużnikowi konta w sytuacji gdy jest mu niezbędne jest nadużyciem w takiej sytuacji.

  prawnik

  14 Gru 19 o 11:13

 3. Z Ciebie taki prawnik jak ze mnie Królowa Anglii. To normalne, że blokada rachunku bankowego następuje zanim dłużnik otrzyma powiadomienie od komornika ponieważ polecenie zajęcia rachunku wysyłane jest do banku drogą elektroniczną a powiadomienie do dłużnika – Pocztą Polską. Zapewne nadejdzie w ciągu tygodnia. Jeżeli wolny rachunek bankowy jest Ci niezbędny, to po prostu załóż nowy w innym banku. Komornik, skoro dopiero co pytał banki o twoje rachunki bankowe, to na 90% nie ponowi zapytań w ciągu 5, 6 miesięcy. Dobre konta osobiste które można zakładać nie wychodząc z domu, masz tutaj.
  Co do ugody, to trzeba było próbować z wierzycielem zanim sprawa trafiła na drogę sądową lub w trakcie postępowania sądowego. Z komornikiem nie zawiera się ugody „przedegzekucyjnej” – nie ma takiej opcji w Kodeksie Postępowania Cywilnego. Możesz co najwyżej wierzyciela poprosić żeby polecił komornikowi wstrzymać egzekucję ale wierzyciel nie musi się na to zgodzić (i zapewne nie zgodzi się).

  admin

  Administrator

  14 Gru 19 o 11:39

Skomentuj