Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Agnieszka Kosacka – Bobier, Białystok. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Agnieszka Kosacka – Bobier, NIP 5422838490, adres kancelarii: ul. Antoniukowska 60 lok 136, 15-845 Białystok, tel.: 85 732 74 18, e-mail: bialystok.kosacka-bobier@komornik.pl Czekamy na Państwa opinie o tym komorniku; im więcej tym lepiej.
Agnieszka Kosacka – Bobier komornikiem jest od maja 2010 roku. Warto odnotować, że ta pani komornik skrupulatnie obwieszcza cyklicznie na swojej firmowej stronie internetowej kolejne licytacje różnych nieruchomości i ruchomości. Wiemy dzięki temu że po pierwsze, nie stroni od licytowania a po drugie, że zależy jej na tym, aby licytacje doszły do skutku.

7 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Agnieszka Kosacka – Bobier, Białystok. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Agnieszka Kosacka – Bobier, Białystok. Opinie.'.

 1. Nie polecam dłużnikom żadnego dogadywania się z tą panią komornik ani z jej pracownikami. Nie dotrzymują uzgodnień. Umówiono spłatę w ratach bez zajęć egzekucyjnych a nowe konto zostało zajęte.

  mamama

  12 Lis 19 o 11:24

 2. Ba, a ja nie polecam dłużnikom dogadywania się z żadnym komornikiem z prostej przyczyny: komornik nie jest uprawniony do zawarcia ugody z dłużnikiem skutkującej ograniczeniem albo zawieszeniem egzekucji. W tym celu dłużnik musi zwrócić się do wierzyciela na rzecz którego komornik prowadzi egzekucję. Jedynie właśnie wierzyciel może polecić komornikowi ograniczenie a nawet zawieszenie egzekucji i komornik wtedy musi się do takiego polecenia wierzyciela zastosować.

  admin

  Administrator

  12 Lis 19 o 12:21

Skomentuj