Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Agnieszka Janiak-Pływaczyk, Poznań. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Agnieszka Janiak-Pływaczyk, NIP 6652444571, siedziba kancelarii: ul. Warszawska 39/41 bud. A lok. nr 8, 61-028 Poznań, tel.: 61 639 41 05, e-mail: poznan.janiak-plywaczyk@komornik.pl Zapraszamy do wystawiania opinii temu komornikowi przy użyciu poniższego formularza do publikacji.
Agnieszka Janiak-Pływaczyk została komornikiem w 2013 roku. Ma na swej stronie internetowej zakładki jedna na obwieszczanie licytacji nieruchomości a druga na obwieszczanie licytacji ruchomości ale obie są puste.

28 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Agnieszka Janiak-Pływaczyk, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Agnieszka Janiak-Pływaczyk, Poznań. Opinie.'.

 1. Pani Janiak-Pływaczyk zarobila na mojej sprawie dużo pieniędzy ale nie mam nic przeciwko temu, bo odzyskała dla mnie calutką moja należność.

  oregon

  9 Sty 18 o 14:30

 2. Opłatę stosunkową zapłacił oczywiście dłużnik a nie Ty.

  dozorca

  Administrator

  9 Sty 18 o 14:36

 3. Witam, czy istnieje przepis obligujący w określonych sytuacjach komornika do zwolnienia konta bankowego dłużnika. Trudna sytuacja materialna dlużnnika albo inna podstawa?

  Piero

  2 Maj 20 o 18:44

 4. Nie istnieje. Jeżeli chcesz mieć konto niezajęte przez komornika, to załóż nowe (nie likwidując dotychczasowego). komornicy zwykle bardzo rzadko wysyłają do banków ponowne zapytania w sprawie ewentualnych kont dłużnika; zwykle co 5-6 miesięcy. Jeżeli kilka tygodni temu zajął Ci konto bo dowiedział się o nim pytając banki, to na 90% nie zajmie nowo założonego przez kilka miesięcy. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj, każde można założyć nie wychodząc z domu.

  admin

  Administrator

  2 Maj 20 o 19:43

Skomentuj