Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Adam Szymański, Bydgoszcz. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Adam Szymański, adres: ul. Długa 26, Bydgoszcz, tel.: 52 321 31 34, e-mail: szymanski@komorniksadowy.bydgoszcz.pl Pod spodem można publikować opinie na temat tego komornika o co prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych. Adam Szymański komornikiem jest od czerwca 2016 roku.

16 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Adam Szymański, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Adam Szymański, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. Szymański i jego banda to ludzie bez skrupułów i elementarnych zasad etyki a i z przestrzeganiem prawa na bakier. Jako dłużnik doskonale wiem że zadaniem komornika jest ten dług wyegzekwować ode mnie ale komornik to urzednik państwowy a nie windykator z półświatka a właśnie takie skojarzenia nasuwają dzialania tej kancelarii.

  parafraza

  23 Lis 19 o 15:34

 2. Komornik póki co nie jest urzędnikiem państwowym lecz przedsiębiorcą ale to nie ważne. Konkretnie: jakie masz zastrzeżenia, do czego? Jeżeli uważasz ze komornik działa niezgodnie z przepisami o egzekucji, to piszesz skargę na czynności komornika do sądu przy którym działa a jeżeli uważasz że popełnia przestępstwo, to zawiadamiasz organy ścigania. Komornik jest związany przepisami o egzekucji a nie skrupułami.

  admin

  Administrator

  23 Lis 19 o 16:36

 3. Ktoś wie czy można się z nim dogadać żeby zwolnił konto w banku? Wchodzą w grę wpłaty od osoby trzeciej.

  LU

  7 Maj 20 o 07:14

 4. Z żadnym się nie dogadasz bo komornik nie ma prawa zwolnić konta bez wyraźnego wniosku od wierzyciela. Jeżeli chcesz mieć konto wolne przez kilka miesięcy, to załóż nowe. Komornicy szukają nowych kont średnio co 5-6 miesięcy (jeżeli na początku egzekucji zajął). Dobre konta osobiste które można założyć nie wychodząc z domu są tutaj a konta firmowe tutaj, przy czym radzę nie likwidować tego zajętego i od czasu do czasu niech wpłynie na nie jakaś niewielka kwota która komornik sobie zajmie. 😉

  admin

  Administrator

  7 Maj 20 o 07:30

Skomentuj