Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„Kobiety z kasą” mowa do „blondynek”

komentarze 2

Na swej stronie internetowej www.kobietazkasa.pl firma udzielająca chwilówek pisze:

Ile razy zastanawiałaś się, czy stać Cię na perfumy Gucci, torebkę Dolce & Gabbana czy wyjazd do SPA na weekend po tygodniu wytężonej pracy? Znamy to uczucie! Dlatego stworzyliśmy pierwszy serwis z pożyczkami tylko dla kobiet – bez ściemy, z jasnymi zasadami!

„Piękna” manipulacja… Dowiadujemy się z tego tekstu, że stać Cię na zakup czegoś także wówczas, gdy możesz na ten cel pożyczyć skądś pieniądze. 🙂 I nie ważne (ba, wręcz wskazane, bo firma pożyczkowa zarobi na zwłoce w zapłacie), że maksymalnie 31 dniach, gdy nadejdzie dzień spłaty, nie będziesz mieć pieniędzy na spłatę.

Ja sprawdziłem, że te pożyczki tzn. kobietazkasa.pl wcale nie są tylko dla kobiet czyli że mężczyźni też mogą się tam zapożyczyć. A zatem to hasło „Dlatego stworzyliśmy pierwszy serwis z pożyczkami tylko dla kobiet – bez ściemy, z jasnymi zasadami!” i reszta tekstu zacytowanego na wstępie to po prostu manipulacja u podstaw której (jak można podejrzewać), legło założenie, że kobiety są hm…. głupsze od mężczyzn? 😉 I że to „łykną” oraz że może podświadomie pomyślą sobie, że to projekt jakichś stowarzyszeń feministycznych, dotowany przez Skarb Państwa. 🙂 Chroniący interesy kobiet. 🙂 A tymczasem, pożyczka bynajmniej nie należy do tych najtańszych chwilówek tego typu…  Tańsze znajdziecie tutaj. A zasady (pomijając omawianą manipulację) są tak samo jasne jak u konkurencji.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

Komentarze do '„Kobiety z kasą” mowa do „blondynek”'

Subscribe to comments with RSS

  1. I powinno być nie „Kobieta z kasą” lecz „Kobieta z pożyczoną kasą”.

    Pani Lola

  2. Dokładnie, trafna kobieca uwaga. 😉

    admin

Skomentuj