Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kaczmarski Inkasso – opinie

komentarzy 100

Ktoś wpisał w wyszukiwarce tytułowe wyrażenie i zdecydowałem się stworzyć ten temat. Piszcie swoje opinie o tej firmie windykacyjnej więc. Kaczmarski Inkasso wchodzi w skład Grupy Kaczmarski w skład której wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów – bardzo nieskuteczny w windykacji (stwierdzam to na podstawie mnóstwa moich dłużników których dopisałem swego czasu do KRD). Kaczmarski Inkasso z Wrocławia to chyba jedna z najstarszych firm windykacyjnych w Polsce. Gdy prowadziłem firmę windykacyjną to nieraz miałem zlecenia po, jak twierdzili klienci, bezskutecznej windykacji przez Kaczmarski Inkasso, no ale zapewne po bezskutecznej windykacji przez moją firmę też nieraz jakaś inna firma windykacyjna przyjęła zlecenie windykacji.

Powiem tak, nie znając Kaczmarski Inkasso „od kuchni”: nie spodziewajcie się zbyt wiele bo to tylko działająca zgodnie z prawem firma jakich mnóstwo w Polsce, a wysoce skutecznymi są tylko te „firmy” co nie przebierają w środkach, wiesz co mam na myśli. No ale OK, dosyć ode mnie, piszcie własne opinie o Kaczmarski Inkasso. A najlepiej nie dopuszczaj do konieczności windykacji tylko sprawdzaj, z kim robisz interesy.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 101 Ocena średnia: 2.2]

kategoria windykacja

Komentarze do 'Kaczmarski Inkasso – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Kaczmarski Inkasso jest z grubsza tak skuteczny w windykacji jak skuteczny jest ich KRD 😉

  Viera

 2. Nie ma skutecznych firm windykacyjnych a rejestry długów na czele z tym KRD też nic nie warte. Miałem do ściągnięcia kilka wierzytelności na w sumie 100 tysięcy rok temu i dalej mam tyle do ściągnięcia, sprawy już w sądzie. I tylko sąd i komornik ewentualnie i nie ma co zwlekać lecz od razu do sądu i do komornika. A poza tym mam pytanie, czy możecie załatwić rozsądnie kosztowny kredyt dla firmy, potrzebne mi 30-35 tysięcy. To skutek tego o czym wyżej.

  budowlaniec

 3. Masz dużo racji ale i egzekucji komorniczych mnóstwo okazuje się być bezskutecznych.

  Co do kredytów firmowych, to może któryś z tych tutaj.

  admin

 4. Witam,
  Moim zdaniem skuteczność firmy windykacyjnej powinna opierać się na realiach i uwzględniać sytuacje klienta. Niestety firmy windykacyjne proponują najczęściej takie rozwiązania, że potencjalny dłużnik nie ma szans na spełnienie takich warunków. Lepiej czasami mniej żądać na początku i dłużej ale za to skutecznie.Kiedy próbujesz się dogadać z nimi, bo na przykład masz problem który może za chwilę się rozwiązać to i tak nie ma żadnej możliwości ustalić rozsądne rozwiązanie. A pracownik Firmy Kaczmarski Inkasso w negocjacjach używa argumentów skoro ma dłużnik pieniądze na jedzenie to może też zapłacić ratę w wyznaczonym terminie.I nie ma zmiłuj, jest straszenie i wymuszanie. Tylko co ten dłużnik ma zrobić faktycznie nie kupować jedzenia a zapłacić ratę?

  Gość

 5. Mam dobre zdanie o Kaczmarski Inkasso, naprawdę profesjonalne podejście, można negocjować i wybrać najlepsze rozwiązanie. Niestety miałem długi, ale chciałem je spłacać i ta firma pokazała się z najlepszej strony….

  Damian

 6. Myślę, że większość osób które wpisują „kaczmarski inkasso opinie” to wierzyciele rozważający podpisanie umowy z tą firmą a nie dłużnicy. Firma windykacyjna „fajna” dla dłużnika niekoniecznie jest fajna dla wierzyciela.

  admin

 7. Moja firma splajtowała, a ja zostałem z długami… długami, które przejęła firma Kaczmarki Inkasso. Trochę się tego nazbierało, jednak udało nam się wszystko dogadać. Moim zdaniem moja sytuacja została wzorcowo rozwiązana.

  Michał

 8. A ja się wypowiem jako pracownica firmy… zawsze staramy się dogadać, tak żeby obie strony były zadowolone. Rozumiem, że czasem można mieć problemy finansowe, ale zobowiązania trzeba spłacać. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy.

  Karina Szpak

 9. Problem wiecie w tym też, że wielu dłużników nie chce się dogadać, ukrywają majątek. Jak dłużnik chce się dogadać, to nie sztuka ściągać pieniądze.

  admin

 10. Nie generalizowałabym. Nie każdy dłużnik, to oszust i krętacz. Czasem po prostu na chwilę zszedł z właściwej drogi w swoim biznesie. Prowadząc działalność bierzemy to ryzyko na siebie. Najważniejsze, bo była dobra wola po jednej i drugiej stronie…

  Kate

 11. Zgadza się, uczciwych dłużników jest może i więcej jak nieuczciwych ale gdy dłużnik uczciwy – pragnący spłacać i dogadać się, to nie jest sztuką egzekwować od niego pieniądze i nie trzeba do tego firmy windykacyjnej.

  admin

 12. Szukam SKUTECZNEJ windykacji w celu do odzyskania długu od osoby prywatnej. Mam z nią umowę, podpisany weksel i żyranta. Dług z odsetkami urósł do ok 20tyś.
  Proszę o kontakt. playmal@o2.pl

  Karol

 13. Ja już mnie prowadzę firmy windykacyjnej, miałem już dosyć.

  admin

 14. Beznadzieja kaczmarski. Odradzam wspolprace z nimi razem z KRD

  marina

 15. A co zrobić jak się nie ma zadłużenia, a windykacja się upiera, że jeśli nie zapłacę to dadzą mnie do sądu? Wierzyciel ma bajzel w księgowości, faktura była opłacona w terminie a oni po 4 miesiącach nadal twierdzą, że nie mają wpłaty. Kaczmarski ma w nosie, że mam potwierdzenia zapłaty. Baby na słuchawkach są aroganckie i bezczelne, a firma potrafi tylko wysyłać sms-y z pogróżkami o sądzie i wizytach terenowych…

  Natalia

 16. Zgłosić na policji nękanie i groźby windykacją terenową (nagraj te telefony i Twoje odpowiedzi, że zapłacone przecież) a do sądu niech sobie idą. Ty, gdy otrzymasz nakaz zapłaty, to wniesiesz sprzeciw załączając potwierdzenie spłaty.

  admin

 17. Jest to wyjątkowo nieudaczna, amatorska i beznadziejna kancelaria prawna. Jeżeli w ogóle można ją nazwać kancelarią?Dzisiaj dnia 10.08.2017r. o godz. 10.44 przesłali do mnie automatyczną telefoniczną informację, że wobec mnie toczy się postępowanie sądowe z tytułu długów i, że będzie uruchomiona procedura komornicza-egzekucyjna.Ale źle nieudaczniki trafili bo jestem prawnikiem, a w tym po studiach podyplomowych z prawa gospodarczego i handlowego. I między innymi podyplomówkę robiłem z uwagi na możliwość zderzenia się z takim cwaniaczkami!Kredytów nigdy nie miałem i nie mam, przeto sytuacja wskazuje, że ta pseudo kancelaria porusza się w ciemno i wali na rym-pał!Oczywiście przedzwoniłem na ten numer i powiedziałem bez ogródek co o takich nieudacznikach myślę! Ale przypomnę nieudacznikom, że tego typu sprawy finalizuje się na drodze korespondencji listownej za pokwitowaniem, lub mailowej, jeżeli strony tak się umówiły.A telefonicznie to sobie można zamawiać dziewczynę z agencji towarzyskiej, pizze, lub hydraulika do pękniętego klozetu! Kto was uczył rzemiosła prawniczego.Nie przypadkiem baba z bazaru, czy gostek spod budki z piwem??? Dodam, że już sobie wyobrażam sytuację, kiedy ci amatorzy wystartowali by z taką informacją do starszej kobiety, która faktycznie ma zobowiązania i trudną sytuację materialną, na tą chwilę. I byłby zawał, wylew, udar, czy nie daj Boże co jeszcze.I takiej kancelarii to nawet nie powierzyłbym wyczyszczenia własnych butów!!!

  Andrzej

 18. W moim przypadku Firma Inkasso Kaczmarski podjęła próbę wyłudzenia kwoty powyżej 10 000 PLN przesyłając mi absurdalne pisma, w których byłam straszona całym mnóstwem konsekwencji niezapłacenia, z których postępowanie sądowe i egzekucja komornicza były tej najmniejszej wagi. Sprawa zostanie przeze mnie zgłoszona do prokuratury i Komisji Nadzoru Finansowego.

  Aneta

 19. W momencie kiedy zadzwoniłam do firmy aby dowiedzieć się o podstawę przesłania na mój adres pism wzywających do natychmiastowej zapłaty nieistniejącego długu oraz straszenia mnie mnóstwem konsekwencji pracownik firmy próbował całkowicie bagatelizować sprawę tłumacząc, że takie listy w firmie Inkasso Kaczmarski PRZESYŁA SYSTEM KOMPUTEROWY FIRMY !!!! Listy odebrała moja mama, która choruje na nadciśnienie, nie muszę chyba opisywać jakie były dalsze konsekwencje przeczytania przez nią bezprawnego wezwania do zapłaty kwoty powyżej 10000 PLN w terminie do 5 dni. Cała rozmowa z pracownikiem firmy Inkasso Kaczmarski została przeze mnie nagrana i wraz z pismami bedzi stanowić podstawę przekazania sprawy do prokuratora.

  Aneta

 20. Możemy też opublikować wszystko na tym blogu, jako główne notki. Jak chcecie, to przesyłajcie nagrania, pisma etc. na maila poczta@pamietnikwindykatora.pl

  admin

 21. Firma Kaczmarski to porażka… Potrafią tylko straszyć i stawiać dlużnikowi chore terminy spłat z których nie jest w stanie się wywiązać… Panie tam pracujące są aroganckie i beszczelne… Wogóle nie słuchają co się do nich mówi tylko upierają się przy swoim… Różnie w życiu bywa może się coś poplątać.. Ale z tą firmą dłużnik nie ma szans się dogadać w żaden sposób…

  Olinek

 22. Witam, nie wiem jak reszta pracowników, ale Pani Kamila M. z firmy Kaczmarski z Wrocławia wyróżnia się niesamowitym chamstwem i arogancją. Jeszcze nigdy nie byłam świadkiem tak prowadzonej rozmowy. Taki pracownik na pewno nie świadczy o profesjonalizmie firmy, a jedynie zaniża poziom świadczonych usług i robi zła opinię na zewnątrz.

  Kasia

 23. Jest gdzieś lista numerów, z których te misie pysie dzwonią? Zablokowałem ich już kilkadziesiąt ale chciałbym hurtem zrobić czarną listę wszystkich.

  xxx

 24. Straszą windykacją terenową a nie mają pracowników, których mogliby wysłać w teren. Mało profesjonalna firma. Nie należy traktować ich poważnie.

  Zuzka

 25. Chyba większość firm windykacyjnych tylko straszy.

  admin

 26. Czytam opinie i ciężko mi uwierzyć.. z Kaczmarski Inkasso miałam dobre doświadczenia. Pomogli mi bardzo, w sumie gdy już się poddałam z odzyskaniem swojej kasy. Sprawnie im to poszło, w sumie nawet się nie spodziewałam że dadzą radę, bo sprawa dość ciężka.

  Katarzyna

 27. Powiem tak, dręczyła mnie ta firma, ponieważ pewna firma ubezpieczeniowa wbrew prawu chciała wyłudzić ode mnie pieniądze… Oczywiście wykreślili mnie z listy dłużników, po wielugodzinnych rozmowach zarówno z jedną jak i z drugą firmą. Na szczęście znałam swoje prawa i udało mi się dogadać z firmą ubiezpieczeniową, bo nie z Kaczmarski Inkasso… Ile te psy napsuły mi nerwów to tylko ja wiem. Pani cytowała mi nieobowiązującą ustawę i twierdziła że to najnowsza ustawa… Wili się jak tylko mogli, ale niestety 🙂

  xxxxxx

 28. Ja osobiście korzystałam z pomocy Pana Michała Saboksiego michal.saboks(małpa)op.pl i udało mi się odzyskać pieniądze, wcześniej długo sama walczyłam z dłużnikiem,ale bezskutecznie.

  Karolina

 29. Firma – porażka. Zatrudnia nie kompetentnych pracowników. Nie odpowiadają na przesyłane e- maile, które dotyczą spraw istotnych dla danego klienta. Nie odpowiadają na kilkukrotne prośby przekazywane przez telefon. Pracownicy opieszali, nie kulturalni, nie potrafią wysłuchać klienta.Totalny brak przepływu informacji między pracownikami!!! Nie orientują się w sprawie. Na moją prośbę o chęci złożenie skargi, oczywiście nie było osoby za to odpowiedzialnej. Polecam, aby osoba kontrolująca rozmowy pracownik – klient przesłuchała nagrania.

  Bart

 30. Ta firma to jakies nieporozumienie. Codziennie nękaja mnie telefonami. Jak odbieram okazuje się, że szukają jakiegoś pana Mariusza, który mieszka – jak sie okazuje na drugim końcu Polski. Tłumaczę, że nie znam tego osobnika i już nawet nie chce go poznać. Proszę, żeby przestali wydzwaniać DO MNIE w temacie zobowiązań tajemniczego pana Mariusza. I nic… Dzwonią nadal… Gadaj z d*** to Cię osra… Sorki, ale juz mam dosyć tych telefonów. A przez jedna głupią firme nie bede zmieniac nr tel. CO MOGE Z TYM ZROBIĆ??

  Ola

 31. Jak złożyłbym zawiadomienie na policję o nękaniu (notuj numery telefonów z których dzwonią i przekaż je policji), gdy policja wezwie któregoś z tej firmy na przesłuchanie, to pewnie wreszcie odnotują sobie, żeby na ten numer więcej nie dzwonić. Mnie się wydaje, że w grę wchodzi stalking – Art. 190a. Kodeksu karnego:

  § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

  ale Ty nie musisz pisać nr art. KK niech sobie to prokuratura / policja sama zakwalifikuje.

  admin

 32. U kogo w ogóle był windykator tenerowy? Czy to tylko straszenie

  Marcin

 33. Najczęściej tylko straszenie.

  admin

 34. Drogą Pani Karina Szpak niestety nie popieram Pani wypowiedzi. Moja mama ma dług prowadzony przez wasza Firmę. W zeszłym tyg umówiła się z konsultantem na raty po 200zl, pieniądze wplacila. Później zadzwoniła inna Pani konsultant i wymagała kolejnych 500zł a dziś kolejny Pan…. wymaga 1300 zł do 15go ( dwa dni ). Pracownicy tej firmy są bezczelnie i aroganccy ( nie obrazając Pani bo nie miałam przyjemności z Panią rozmawiać ). Moim zdaniem firma windykacyjna powinna rozumieć człowieka i jego sytuację finansowa a nie kazać sprzedać sprzęt w lombardzie który się wzięło na raty i straszyć komornikie..

  Kamila

 35. Takiego chamstwa buty i arognacji nigdy jeszcze nie doświadczyłam. Codzienne nękania telefonicznie, SMSy i maile. Panienki tam pracujące to chamki i ignorantki. Nie potrafią przekazać żadnych informacji i nie maja podstawowej wiedzy prawnej. Mam zamiar zgłosić to nękanie na policję.

  Barbara

 36. Dzwonią do nas z tej firmy kilka razy w ciągu dnia (już od kilku miesięcy), z różnych numerów telefonu (komórkowe i stacjonarne) – tzw nękające numery. Odbierasz – cisza i rozłączenie rozmowy. Oddzwaniasz – odpowiadają niemiło, niewyraźnie się przedstawiają i żądają wylegitymowania się. Jeśli nie ustanie to do końca tego roku, zamierzam postąpić jak pani Barbara z powyższego komentarza.

  Anna

 37. Nie wiem czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć z całą pewnością ale zadam pytanie.Miałem chwilówkę w Vivusie 3000zł przedłużałem ją sobie co miesiąc aż do czasu gdy zmieniły się jakieś przepisy o czym nie wiedziałem i zamiast odsetek jak co miesiąc,zażądali ode mnie całości.Oczywiście nie miałem i sprawa poszła do KaczmarskiInkasso.Powstał dług 5000zł i trylion telefonów dziennie od nich z żądaniem zapłaty całości pod groźbą wpisu do Bik-u ? Ubłagałem rozłożenie na raty,3 raty… Wpłaciłem 3000zł pozostałe 2 tysiące zaczęli wymagać kilka dni po wpłacie! Nie dociera że nie mam,że zapłacę po 500zł w 4-rech ratach,ciągle trylion telefonów i wymagalność już teraz zaraz 2tys zł.Czy oni moga mnie podać do Biku? Szczerze się tego obawiam,mam kredyt mieszkaniowy, chcę kupować meble i sprzęty na raty ,jak dadzą mnie do bik to żona mnie zabije.Co robić? Proszę o pomoc.

  Marcin

 38. Czy Kaczmarski kupił ten dług czy tyko windykacje prowadzi? Jeżeli kupił to nie może wpisać Cię do BIK a jeżeli Vivus dalej jest wierzycielem, to Vivus może Cię do BIK wpisać bo mają umowę z BIK

  admin

 39. Sprawa wygląda tak że Vivus naisał do mnie sms że jestem wobec nich czysty bo sprzedał zadłużenie firmie ReCredit a nęka mnie Kaczmarski.Jednak nie mam żadnych pism tylko wszystko smsem.Nie wiem w końcu komu co oddawać i czy mogę im oddawać po 500zł bo tyle dam radę (zostało 2000zł) czy musze im oddać jak wymagają już zaraz całość?Nie mam skąd wziąść takiej kasy,ledwie 3 tysiące wyczarowałem 🙁

  Marcin

 40. Jeżeli Vivus sprzedał dług to nie może Cię wpisać do BIK. Skoro Kaczmarski nie przedstawil Ci żadnego ich pełnomocnictwa, to ich ignoruj. Spłacaj ile możesz wierzycielowi bezpośrednio.

  admin

 41. Sęk w tym że już 3000zł poszło do Kaczmarskiego,już zgłupiałem

  Marcin

 42. Również niemam dobrych doświadczeń w kontakcie z tą firmą pracownicy bez kultury, chamscy.Panie pracujące tam pozbawione empatii i wrażliwości na drugiego człowieka jakby były ponad bo pracują w firmie windykacyjnej

  Anonim

 43. buractwo i chamstwo, zero otwartosci na propozycje spłacenia długu na raty, aroganccy pracownicy i tylko straszenie windykatorem bez umiejetnosci negocjacji

  basieńka

 44. u mnie wszystko przeszło zupełnie gładko.

  zezo

 45. Firma nie działa zgodnie z prawem!!!! Wydzwania od roku wciskając, że człowiek ma długi, jak nigdy nie miał kredytu!!!!! A wydzwaniają po kilka razy na dzień z różnych numerów ( np. początek 6089……) więcej numerów na www. odebractelefon.pl

  Tomasz

 46. Jak byście mnie wskrzesili, to zrobiłbym porządek w tym Breslau.

  Adolf

 47. Pracownicy, jak i włascici Kaczmarsko inkasko to dupki i frajerzy. Na ładowane do głowy głupoty. Pracownicy po powrocie do domu nawet windykują skarbonki własnych dzieci. Ale co zrobić, że w naszym kraju są takie firmy do sciągania długów i głąby w nich pracujący. Pozdrawiam.

  Adolf

 48. …jeszcze ma pytanie. Czy istnieje jeszcze windykacja KRUK, czy już odleciał lub popłynął?
  Ci byli jeszcze lepsi, niż K.I. Banda głąbów.

  Adolf

 49. No KRUK chyba dalej działa.

  admin

 50. INKASO KACZMARSKI TO DNOOOOOOOOOOO DZWONIA GNOJE CWELE I TYLE DNO POLSKIE TYLE W TEMACIE

  gRUSZA

 51. GNOJE DZWONIA Z ROZNYCH NUMEROW CWELE ZGNOIC ICH TYLKO WINDYKACJA OD GOWNA CHYBA HAHAHA

  MARYSIA

 52. ZGLASZAC ICH NA POLICJE ZA NEKANIA TELEFONICZNE BO TO JEDNA MAFIA JEST ZGLASZAC ICH NA POLICJE JAK DZWONIA CWELE DO WAS

  Daria

 53. DZWONILI DO MNIE GOSCIOWKA CHCIALA DANE OLALEM ICH BO TO OSZUSCI NIE PODAWAC DANYCH IM PAMIETAJCIE I Z ROZNYCH NUMEROW DZWONIA

  MAREK

 54. WYDZWANIAJA OSTRO PAJACE INKASO I DANE ROZPOWSZECHNIAJA OLEWAJCIE ICH LUDZIE BO TO OSZUSCI NIE PODAWAJCIE IM DANYCH

  Daniel

 55. Kaczmarski,reklama masz dług dogadajmy.Dzwoni ustalamy jakąś spłatę parę godzin pózniej dzwoni ktoś inny od niego i mówi ze muszę jakąś dużą część spłaty wpłacić w tym samym dniu . Co było ustalone go nie interesuje. Był to piątek od poniedziałku do kolejnego piątku miałem 52 połączenia z 14 numerów różnych. Pytania jedzie pan samochodem ,jakim-odpowiedz pożyczonym ,a z kąt ma pan pieniądze na paliwo.
  To złodziej i naciągacz i ma REKOMENDACJE KNF

  Paweł

 56. Tragedia. Po prostu tragedia. Z każdą firma windykacyjna można się dogadać A z nimi nie. Straszą egzekucja komornicza..żałosne. do tego wydzwaniaja do pracodawcy parę razy dziennie. Nic tylko pogratulować.

  Gosc

 57. Mam wrażenie , że to jest mafia, straszy przyjazdem
  egzekutora nawet w sytuacji gdy nie ma wyroku sądowego
  – ponieważ sąd ze względu na pokrętne żądanie banku oddalił wniosek.
  Cyngli zatrudniają wiele, co chwilę dzwoni ktoś inny –
  najlepiej blokować numer aby nie nękali

  Lala

 58. Lala Ty chyba jestes ich pracownikiem i chcesz zareklamowac ich skuteczność… Egzekutorzy jak i nawet grzeczni windykatorzy terenowi Kaczmarski Inkasso nie istnieją.

  admin

 59. złodzieje i tyle tsn cały Kaczmarski inkaso
  nabierają tylko ludzi a ta cała Katarzyna Jara to niezła cwaniara obiecyewanki i tyle i go.. załatwila i mi jeszcze FV na 1000zł wystali niby ze cos robią a goo. sciągneli ze niby klient ich olewa i nie odbire tel to to ja mam był w plecy 1000zł plus FV nie spłącanona przez klienta

  ewald

 60. Mają to w umowie z Tobą że się należy te 1000 zł gdy nic nie zdziałali?

  admin

 61. Mogliby wymienić ludzi na infolinii bo gburowato się zachowują wobec dłużników. Nic dziwnego, że nie chcą z nimi rozmawiać.

  Lily

 62. Bardzo nie sympatyczni ludzie. Owszem taka praca .Ale nawet nie próbują się dogadać z dłużnikiem. Przedstawiają swoją propozycję spłaty która jest niemożliwa do osiągnięcia. Ciężko cokolwiek wynegocjować. No i bardzo nie miła atmosferę wprowadzają . A co do dopiecia swego i tak guzik zrobią . Dłużnik będzie miał to splaci bez pomocy windykatorow.

  Natalia

 63. Zgadza się, a jak nie będzie miał z czego to firma windykacyjna i komornik nie da rady.

  admin

 64. ZASADA JEST JEDNA. TRZEB PŁACI W TERMINIE I PO TEMACIE . JEŚLI MACIE DŁUGI TO JESTEŚCIE OSZUSTAMI I PO SPRAWIE !!! Ktos kto żąda zapłaty ma do tego prawo a kaczmarski Incaso dobrze robi jeszcze powinna wszystkich dłużnikom dawać po mordzie .

  WISER

 65. Miałam wrażenie, że przyszło mi współpracować z amatorami. Ile kontaktów telefonicznych tyle (różnych) wersji/wskazówek dotyczących tej samej sprawy. Nękają bezsensownymi telefonami dosłownie kilka minut po zakończonej rozmowie. Oszołomy a nie profesjonaliści.

  Megi

 66. A ja się dobrze bawię. Jestem raz Pippi, raz Świętą Katarzyną Cztery Nogi Spod Pierzyny, raz Wściekłym Bobasem. W zależności od humoru.
  Daty urodzenia z reguły nie pamiętam.
  Najbardziej wkurwiające to są właśnie głuche telefony. A potem m.ndy twierdzą, że to nie oni dzwonią, tylko ty 🙂 Ale na to też jest sposób – wyłączam telefon i mam spokój. Żadne „rozwiązanie” dla nich nie wchodzi w grę, tylko „zorganizuj środki do jutra”. A jak się pytam, w jaki sposób – to łapki rozkładają.

  ZZ

 67. Ludzie, nie musicie rozmawiać z windykacją, oni nie mogą nic wam zrobić, zrozumcie to. Jeżeli masz dług, to wierzyciel lub windykacja może wystąpić w sądzie o nakaz zapłaty i dalej do komornika. Jeżeli uważasz, że odsetki wraz z pozostałymi kasztami są za wysokie, natychmiast zgłaszaj sprzeciw, masz na to dwa tygodnie. Pomijam długi przedawnione.
  KAŻDA WIZYTA PRACOWNIKA TERENOWEGO POWINNA BYĆ TRAKTOWANA JAKO NAJŚCIE, NATYCHMIAST NA POLICJE, ZOBACZYCIE JAK SPIEPRZAJĄ.
  Pracownicy windykacji, zarówno ci którzy dzwonią, jak i ci którzy przychodzą są szkoleni w tym, aby wywrzeć na was jak największą presję, chcą was zaszczuć, tyle tylko mogą nic więcej. NIE DAJCIE SIĘ.
  Jakby co pisz, paweljanusz1609@gmail.com

  pepe

 68. U nas chyba taka sprawa z innej beczki. Owa firma windykacyjna miała ściągnąć pozostały dług od naszego dłużnika, co za tym idzie od każdej ściągniętej kwoty mieli sobie odpalić dole. Niestety Owa zacna firma policzyła nawet te ściągnięcia, których nie dokonali, które wpłynęły jeszcze przed rozpoczęciem współpracy z jakże wspaniałą firmą. Wystawili sobie fakturę za coś czego nie zrobili, wielokrotnie wysyłano zapytanie, dzwoniono nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie „jakim prawem?” – „dlaczego?” – „przecież Państwo nie ściągneliście tych pieniędzy”. Finalnie zaczęto nam grozić, wyzywać, że jesteśmy złodziejami, że jak nie zapłacimy faktury to zgłoszą nas i będziemy mieć problemy. Prawniczka również wysyłała oficjalne pismo. Sprawa została zapomniana. Nagle przyszedł komornik 🙂 ekstra 🙂 nie pojawienie się na sprawie, dało nam komornika, ponoć już po ptokach bo już jest wyrok i komornik!!! Takie mamy prawo, że wyłudzają pieniądze. Oszustwo!
  Raz nawet Pani dzwoniła czy nie jesteśmy zainteresowani współpracą, padł śmiech potem „przepraszam”, ale z Państwem nie da się współpracować, wystawiliście fakturę za niewykonaną usługę, my jej nie przyjęliśmy i nie zamierzamy płacić to naciąganie … po wyjaśnieniach Pani z przerażeniem powiedziała, że natychmiast zajmą się tą sprawą i zajmą stanowisko. Zajęli … przysłali komornika! Banda złodziei i oszustów!!!

  ofiara

 69. Teraz musimy płacić za coś czego nie wykonali bandyci, plus wszystkie koszta sprawy i windykacyjne. Nie są to małe pieniądze, każdy umywa ręce a mi się płakać chce … najbardziej to szkoda zdrowia …

  ofiara

 70. Rzetelna, solidna firma???..Nigdy w życiu!!.Jestem dłużniczką bo takie mam życie a nie inne. Chciałam uregulować dług w porozumieniu z tą firmą ( rozłożenie na raty bądź jakiekolwiek inne polubowne rozwiązanie). Wypełniłam więc formularz na stronie firmy, rozmawiałam z pracownikiem na czacie, ktory obiecał przekazać sprawę, wysłałam maile i wysłuchiwałam sygnału zajętości w słuchawce telefonu chcąc telefonicznie się z nimi skontaktować. Przez prawie dwa miesiące czekałam i nic.. cisza jak makiem zasiał. W międzyczasie dostałam ponowne wezwanie do całkowitego spłacenia długu z zastraszaniem sądem i komornikiem i znów regułka typu” skontaktuj sie z nami, jestesmy otwarci itp”…Po co wypisywać takie rzeczy skoro ma się problem człowieka za nic?…Dlug spłaciłam i jesli przyjdzie mi coś z sądu mam dowody na to, że próbowałam działać w tej sprawie, próbowałam się skontaktować lecz zostałam potraktowana jak zostałam. Prawo nie działa tylko w jedną stronę, ale skoro firma nastawiona jest na wyłączne gnębienie dłużnika, to powinna ze swojej strony usunąć wpis o możliwośći polubownego wyjścia z sytuacji w której chodzi o uregulowanie długu. Jestem bardzo rozczarowana sposobem podejścia do człowieka.

  Dłużniczka

 71. Doradcy to rasowi „pracze mozgow” – pięknie opowiadają jakie to mają narzędzia do ściągania należności od dłużników. Po podpisaniu umowy dzieje się w sprawie prawie nic, bo taki albo inny fakt uniemożliwia inne działania (ciekawe że przed podpisaniem „cyrografu” tych problemów w ogóle nie ma). Kiedy wypowiedziałem umowę ukorzyli się i naciągnęli na kolejne 3 miesiące z czego jeden darmowy. Po rezygnacji z wypowiedzenia nie odpowiadali już nawet na maile. Krajowy Rejestr Długów zachowuje się dokładnie tak samo.

  M

 72. Wielka patologia, ludzie którzy tam pracują to są jakieś zjeby genetyczne dzwonią po 2 do 3 razy dziennie o jakieś zadłużenia. Człowiek sobie siedzi na Korfu A tu dzwonią o jakieś głupi 600 zł. Mówiłem im że spłaca jak przyłącz w ciągu miesiąca to do nich nie dociera…

  Mariusz

 73. Czy jeżdżą od nich tetenowi?

  Zosia

 74. Tzn terenowi?

  Zosia

 75. Bardzo wątpię. Poza tym nawet gdyby jeździli to windykatorzy nic nie mogą, nie mogą wejść bez pozwolenia, nie musisz z nimi rozmawiać. No ale podobno wcale nie jeżdżą chyba że dłużnik mieszka np. 50 metrów od siedziby kaczmarski Inkasso to moga się przejść.

  admin

 76. Widzę, że są tutaj też szmalcownicy.
  Na koniec roku szkolnego, jeden z pracowników K.I. zlicytował książeczki SKO swoich dzieci, gdyż nie wyniosły śmieci z domu. Cały kapitał owych książeczek przekazał swojemu pracodawcy. Pracodawca z K.I. podziękował i w nagrodę pracownik otrzymał jedną niedziele wolną od pracy. Pozdrawiam.

  Adolf

 77. Bardzo nie mili ludzie tam pracują…. Zadzwoniłam by spytać czy kwota podana jest jeszcze aktualna… Bo było po czasie!!
  Chciałam szybko uregulować dług!!
  Powiedziałam że mąż nie zadzwoni.ani nie zrobi mi upoważnienia bo miał wypadek i.lezy w śpiączce…..to ich nie interesowalo ….nawet kpili w rozmowie!!
  I przysłali nowe monity!!
  Prosiłam o rozmowę z ich przełożonym….gdzie procedury nactakue sytuacje jak moja??
  Brak odzewu.
  Skontaktowalam się z firma ubezpieczeniowa gdzie był dług… Wyjaśniłam, była miła rozmowa, pomogli.mi w zapłacie ich długu.oczywiscie powiedział.o windyjacji z która współpracują.
  Ale firma Kaczmarski nadal przysyła monity!!!
  Dzwoniłam do nich my poinformować że to.juz jest zapłacone ale oni tylko z mężem chce rozmawiać i tylko ode niego przyjmą taka informacje…..a on nadal w śpiączce.
  Masakra ta firma!

  Anonim

 78. No to niech sobie piszą te monity.

  admin

 79. A ja mam dług w banku PKO i oni przejęli niby tenie mój dług za bankiem mam ugodę. I mowie im to tysiąc razy ale incasso nie słucha mnie . Nie daje dojść do głosu. Robią sobie kpiny . Przede wszystkim jeśli dzwonią my nie musimy podawać im swoich danych przez telefon w celu weryfikacji . Dane są strzeżone i pesel też.
  Po tym dzwonił nie jaki pracownik ich firmy któremu nie podałam danych nękac mnie telefonami aby przedstawić się. Ja oczywiście tego nie zrobiłam. Powiedziałam mu ze jak chce ze mną pogadać i przedstawić się to zapraszam do mnie do domu. I to nie wiem czy go wpuszcze. Facet zmiękl . Ja zresztą wyłączyłam się i każdą ich rozmowę nagrywam . Jacy są chamscy. Do tego blokuje każdy nr . I nie boję się ich .oni nie chodzą z windykscja bo nie mają ludzi . Do tego nie musimy ich wpuszczać do domu . Ani z nimi rozmawiać. jednym słowem firma nie ma dobrej reklamy

  Roksana

 80. Dla mnie są chamscy i wulgarni, nie idzie się z nimi dogadać, nigdy nie skorzystam z usług tej firmy!

  AAA

 81. makabrycznie śmieszni w swoim nieudolnym działaniu

  xtype

 82. Zleciłem ściąganie długu od firmy która mi wisiała pieniądze firma nie zapłaciła a oni wystawili mi fakture na kwotę 15 tys zł i podali do sądu umowa trzy miesiące nie zapłacili a oni wysyłają ze maja teraz prawo dożywotnio czekać na pieniądze bo ja się chyba dogadałem z dłużnikiem bez komentarza dno jak ja traktowałbym swoich klijentow jednego bym nie miał .Ciesze się bo ja złożyłem 6 spraw jedna o nękanie moich klijentow druga stratę strategicznego klijenta i jeszcze inne o łamanie prawa na każdym kroku co nagrywałem zawsze informując na początku rozmowy okazało się ze na policji pan Filip k to pan Sławek cz pan Filip jak już z nim rozmawiać nie chciałem udaje kogoś innego rozmowa zgodna 98,7 % przy badaniu urządzeniem dno nie firma myśle ze w końcu sąd jakieś kary im nałoży bo materiał mam bardzo ciekawy opowieści ze mogą klijentow tel powyłączać wodę zakręcić kredytów nie udzielać gaz powyłączać nie wiem jak mogą takie rzeczy opowiadać czy jest ktoś tak głupi żeby w to wierzyć jak płace za tel 5 lat to ktoś mi umowy nie podpisze bo Kaczmarski tak chce co np Orange interesuje Kaczmarski zawsze przedłużają umowę a to ze wpisany jestem do krd niesłusznie na co prawa nie mieli i będą mieć kolejny pozew to drugie

  Rudo

 83. Nie moge w ogole pojac na jakiej podstawie mozna czlowieka wpisac do KRD nie majac za podstawe wyroku sadowego a tak wlasnie robi KAczmarski ktory jest wspolwlascicielem tegoz KRD.swoja droga taka instytucja nie powinna byc nigdy prywatna tylko panstwowa.
  Za jakis wydumany dlug Polsatu wpisali mnie do KRD i teraz nie moge uzyskac karty kredytowej a za dwa dni mam wyjazd,jutro pisze do Ziobry by werszcie zrobili w tym kraju porzadek z takimi oszustami jak te cale Inkas,Ultimo,Kredyt czy cala rzesza innych szemranych firm sbeckiej czesto proweniencji polokowanych w jakichs rajach podatkowych i rabujacych Polakow na zywca.

  Geronimo

 84. Kaczmarski to firma przez małe f. Pracują tam ludzie z brakiem podstawowej kultury, ani Dzień Dobry, ani Dziękuję nie potrafią powiedzieć. Dogadać się z nimi jest bardzo trudno, nie przyjmują do wiadomości realnych rozwiązań, a jedyną metodą odzyskania pieniędzy jest straszenie i namolne wydzwanianie po kilka razy dziennie tylko po to żeby uzyskać kilka razy taką samą odpowiedź. Powiem tak, jeżeli chcecie odzyskać od swojego kontrahenta pieniądze nie korzystajcie z usług tej firmy, prędzej dogadacie się z nim samodzielnie i jeszcze do Was wróci. Możecie przecież współpracować na przedpłatach 🙂 Po usługach tej firmy na pewno nie.

  Gość 2

 85. Najlepiej sprawę przekazać do Pani Lidii Staroń

  Stanisława

 86. Niestety firma ma pobierać prowizję po wykonaniu zadania i odzyskaniu kosztów windykacji od dłużnika. Jak się zapłaci za koszty postępowania to można zlecić odzyskanie tych kosztów. Jak dłużnik się stawia, to tak kręcą całą sprawą, aby tylko nic więcej w tym aspekcie nie robić i pyk, tracisz kasę, która się tobie należy. Nie polecam. Banda cwaniakow

  Wojtas

 87. Witam jestem pracownikiem Kaczmarski inkaso dobrze się tam zarabia ale jesteśmy uczeni strasznie oszukiwać ludzi mamy być bezwzględni nawet jak nie należą się nam pieniądze to mamy mówić ze sie należą działam w reklamacjach i to co jest prawda na 100 przypadków 95 klijent ma racje nie Kaczmarski inkaso ale my mamy mówić tak żeby zgnoic klijenta swojego nie ściągniemy pieniędzy albo ktoś klijentowi zapłaci przed naszym podpisaniem umowy mamy tak działać ze to nam się należy a nieraz dopiero po tygodniu ktoś zadzwoni od Kaczmarskiego do dłużnika a ten już spłacił No ale dawaj pieniądze ja po pracy 5 letniej pomału stad spierdalam ale szukam pracy żeby tyle zarobić jakznajde odchodzę nerwy straciłem na takim pracodawcy z chęciom ktoś powinien z firm które zleciły ściągnięcie długu i zostały oszukane przez Kaczmarskiego powinien zrobić z tym porządek a tu się nieda

  Mariusz

 88. WISER Ty nie bądź taki mądrala. Jakby Cię auto na chodniku stuknęło i leżałbyś 3 miesiące w szpitalu, z połamaną czaszką i obrzękiem mózgu to też taki prawy byś był ,czy już windykację miał na karku? Zamiast faflunić bez sensu to pomyśl człowieku. Jedni wyłudzają miliony i nikt tego nie widzi, a są i tacy, co mimo wrodzonej uczciwości otarli się niestety o te sępy pazerne, do których nic nie dociera. Kartofle i oszuści, najlepiej by spod szpitalnego łóżka buty wynieśli, jak coś warte.

  trela

 89. Gdyby nie to, że wydzwaniają do mnie od 7:00 do późnego wieczora co 20 minut, powiedziałabym że to śmieszna firemka. Już wyjaśniam czemu: nie jestem ani wierzycielem, ani dłużnikiem. W moim bloku mieszka kobieta, która podobno ma zadłużenie, stąd telefony. Prosiłam kilkukrotnie o nie wydzwanianie więcej w tej sprawie, bez skutku.Jeśli tak wygląda ściąganie dł€gów przez tę firmę, to nie dziwię się niskich wyników ściągalności.

  Anna

 90. FIRMA BARDZO NIEŻETELNA, ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ. OGROMNA ROTACJA PRACOWNIKÓW BEZ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA. NIE UWZGLEDNIAJĄ SWOICH POMYŁEK I REKLAMACJI.

  PIOTR

 91. Pani J. jest bardzo bezczelna. Ignoruje maile, odmawiają rozłożenia na raty, odmawiają aktualizacji danych adresowych. Tylko straszą komornikiem, sądem. I tak w kółko. W ogóle nie odnoszą się do maili. Ignorancja i chamstwo przez wielkie C. Wielkie znawczynie windykacji, mieszkające z rodzicami i mie mające pojęcia o życiu.

  Barbara

 92. Ja wypowiem sie ze strony niestety ich klienta dostalem meil ze przejeli moj dlug ok wplacilem zaleglosc z samego rana odpisalem na wiadomosc dodajac potwierdzienie transakcji poczym wieczorem dzwoni pani ktora nawet ma problemy z poprawnym wyslawianiem sie i twierdzi ze nic nie dostali ok wysylam ponownie im wiadomosc i prosze zeby tym razem chociaz potwierdzili ze dostali i dalej cisza wydzwaniam do nich dopiero laskawie po ktoryms razie odbieraja i stwierdzili ze cos tam doszlo ale zweryfikuja i odezwa sie i nadal cisza przelew juz dawno na koncie a oni nie wiedza co sie dzieje.. Mam wrazenie ze ludzie z ktorymi rozmawialem zlapani na lapAnce z ulicy

  Krzysztof

 93. Aha i oczywiscie straszenie komornikiem i sadem niewiem w jakim celu skoro chce polubownie zalatwic sprawe(znaczy juz zalatwilem tylko oni w lesie)

  Krzysztof

 94. A ja nie mam żadnych długów a mi wydzwaniaja o co chodzi czy to sa oszusci

  Michał

 95. Co się przejmujecie windykatorami tylko te telefony drażnią ale nic nikomu zrobić nie mogą

  Tosiek

 96. Dlugow też nie mam ale z tej firmy ludzie do koleżanki dzwonili i naprawdę sami nie wiedzieli co mówią

  Tosiek

 97. Z komornikiem się dogadać idzie windykatorzy nic nie mogą tylko straszą i powiększają dług najlepiej żeby dług poszedł odrazu do komornika

  Tosiek

 98. Mówią wam że rozmowa nagrywana nie wyrazajcie zgody i się rozłącza

  Tosiek

 99. Ta firma to dno. Pamietam przyjechal do mnie terenowy, Cham no maxa chcial wejsc no Sile Wiec spsikalem go gazem pieprzowym. Mial dzwonic Po psy ale I tak nie przyjechala.

  Ziggi

 100. Windykator terenowy z kaczmarski Inkasso? Nie wierze. Ewentualnie chyba że mieszkasz maks. kilometr od ich siedziby.

  admin

Skomentuj