Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Getin Bank – opinie

komentarze 4

Tworzy się na tej stronie wątek z opiniami o Getin Bank i produktach (kredytach, kontach, lokatach) które tenże bank oferuje. W 2016 roku bank ten informuje, że ma 2,2 mln klientów a liczba placówek (oddziały własne banku oraz franczyzowe) w skali kraju wynosi ponad 500. Jest częścią Getin Noble Banku SA.

Getin Bank jest znany między innymi niestety z tego, że nie raz był karany przez UOKiK za niedozwolone praktyki, w tym wprowadzające w błąd klientów. Jednakże z drugiej strony nieraz ponoć było tak, że lokata tego banku była faktycznie najkorzystniejsza na rynku i kredyt też. A jakie są Wasze opinie o tym banku? Radzi je poznamy i zapewne radzi zapoznają się z nimi osoby rozważające skorzystanie z oferty tego banku który od 1991 roku działał regionalnie jako Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA.

O Getin bank mówi się i pisze się, że reprezentuje pion detaliczny Getin Noble Banku. Tym niemniej, nawet i na stronie internetowej Getin Bank są zakładki poświęcone odpowiednio: bankowości osobistej, firmom, sektorowi publicznemu.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

kategoria banki

Komentarze do 'Getin Bank – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Z tym bankiem można wyjść na swoje o ile się wczytujesz w umowy i nie dajesz się wciągnąć w badziewie. Po okresie inwestowania ze zmiennym szczęściem mam zamiar powrócić do lokowania w depozyty bankowe a kilka lat temu miałem lokaty w Getin i byłem zadowolony.

  pumpernikiel

 2. Zgadza się, Getin miał najkorzystniejsze lokaty, nie wiem jak teraz, bo nie lokuję gdyż kredyt hipoteczny spłacam. Zasada która kieruję się: jeżeli jakiś zapis umowy budzi moje wątpliwości pomimo doinformowania się i doczytania w kodeksach itepe, to umowy nie zawieram.

  Za

 3. A jak się pozbyć poręczenia kredytu w Getin ??!

  Anonim

 4. Jak poręczyłeś, to nie ma odwrotu. Możesz tylko liczyć na to, że kredytobiorca spłaci kredyt. Jeżeli nie spłaci, to nie liczyłbym na to, że tylko przeciwko niemu zostanie wszczęta egzekucja a Ciebie bank (póki co) zostawi w spokoju. Chyba jak dotąd wszyscy moi klienci którzy byli poręczycielami kredytu i spłacili go za kredytobiorcę, żalili mi się, że bank wcale nie próbował egzekwować długu od kredytobiorcy, tylko od razu zwrócił się przeciwko nim – poręczycielom. Może tylko tak im się zdawało, ale jeżeli kredytobiorca już nie pracuje, to najwygodniej ściągać kredyt z pensji poręczyciela a nie męczyć się z licytacjami mienia kredytobiorcy, o ile jakoweś posiada.

  admin

Skomentuj