Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Coś często konsolidować chcą…

komentarzy 10

Tak się składa że udzielam też bezpłatnych porad na portalu kredyty-pozyczki.net.pl na którym są wstawione reklamy kredytów (mam w niej że tak powiem – udziały). Najwięcej wniosków wysyłanych poprzez tą stronę  jest nie o kredyty gotówkowe, czy hipoteczne czy samochodowe ale właśnie o kredyty konsolidacyjne. Polscy kredytobiorcy zdaje się że nagminnie nie wyrabiają z płaceniem zobowiązań i muszą się ratować kredytem konsolidacyjnym pod hipotekę. No cóż, akurat windykacji kredytów nie prowadzę, więc nie cieszę się z tego.

Ale obłowiłem się na tym kryzysie… Zatrzęsienie zleceń – długów o których z góry wiadomo było w większości wypadków że się je odzyska bo dłużnicy – przedsiębiorcy mają autentyczne przejściowe kłopoty finansowe spowodowane kryzysem a nie oszuści jacyś.

Tak swoją drogą z innej beczki to jak myślicie – czy np. reporterzy, stacje telewizyjne cieszą się jak coś tragicznego się stanie? Jakieś zamieszki (ale nie u siebie), katastrofa…?

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

Komentarze do 'Coś często konsolidować chcą…'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Coś często konsolidować chcą…'.

 1. A żebyś się udławił tymi pieniędzmi.

  Przedsiębiorca - bankrut

 2. Twój poziom człowieka można zmierzyć po Twoich wpisach, gdzie o to nasz wielki windykator sam ma długi (świadome).

  zal.pl

 3. @Przedsiębiorca-bankrut, przecież jak masz dług to trzeba oddać, nie? To sam się udław. A co powiesz lekarzowi w prywatnej klinice „żerującemu” na chorobach ludzi?

  @zal.pl – Nie pisze że jestem wielkim windykatorem a długi które miałem pozwoliłem wyegzekwować, nie unikałem tego. Liczyłem tylko że może wierzyciele zapomną. Zauważ że nigdzie nie pouczam co do etyki, uczciwości.

  admin

 4. Twój zawód a Twoja moralność to paradoks w tym przypadku. Windykator posiada celowe długi..

  zal.pl

 5. Skoro „Ku…wa, ale obłowiłem się na tym kryzysie” to szkoda Ci marnych 3 000 PLN na zwrot kosztów procesu ? No proszę Cię… To albo wcale nie masz takiej dużej kasy albo jesteś *******. Pozwolę sobie wygwiazdkować.

  zal.pl

 6. Dodam, że nie mam (i nie miałem) żadnych długów i jesteś mi obojętny względem tego 😀

  zal.pl

 7. To jest zwykłe cwaniactwo (które jak widać nie popłaciło w dwóch sprawach moich długów opisywanych w innych wątkach bo komornik ściągnął) z mojej strony plus taki mini hazard. Nie jestem księdzem i nie muszę świecić moralnością. Mam być po prostu skuteczny. Na żadnej liście dłużników, w żadnym rejestrze mnie nie znajdziesz. Klientom tez przelewam terminowo odzyskane pieniądze.

  admin

 8. P.S. Nie zapłaciłem, poszli do komorników i odzyskali, w czym problem. jeszcze komornikom dałem zarobić.

  admin

 9. „Tak swoją drogą z innej beczki to jak myślicie – czy np. reporterzy, stacje telewizyjne cieszą się jak coś tragicznego się stanie? Jakieś zamieszki (ale nie u siebie), katastrofa…?”

  No pewnie że się cieszą, z katastrofy trupolewa też a co myślałeś. Tak samo jak przedsiębiorca pogrzebowy cieszy się z wypadku w mieście.

  bezjaj

 10. Ale o co chodzi? Autor bloga gratis dzieli sie z nami swoim spojrzeniem na sytuacje w branzy, i jeszcze jest zle?
  On nie usiluje koloryzowac, nie robi sie idealem, i mimo to narzekacie? Jak chcecie slyszec same piekne slowka, to czytajcie sobie wypowiedzi rzadu 😉

  PogromcaWspolnot

Skomentuj