Banki Świebodzin – kredyty, konta, lokaty

Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Świebodzin – kredyty, konta, lokaty

1 komentarz

Link zamieszczony tutaj prowadzi do najlepszych ofert w danej kategorii produktów bankowych. I właśnie przez internet proponujemy Państwu wybierać i zamawiać lokaty, konta, kredyty, pożyczki, lokaty. Wszystkie formalności można załatwić w domu, bo umowę przywiezie Państwu kurier. Po cóż więc chodzić do banków, tym bardziej że w Świebodzinie nie ma wszystkich których oferty warto polecić, jeżeli produkt bankowy jest dostępny bez wychodzenia z domu. Oto jednak też wykaz banków oraz funkcjonalna mapa Google, jako że jeszcze nie każdy produkt jest osiągalny sugerowaną wyżej drogą czyli bez wychodzenia z domu. Tak czy inaczej jednak, warto zacząć od wysłania wniosku przez internet.

Bank Pekao S.A. I Oddział w Międzyrzeczu Filia nr 1
ul. Głogowska 11 a, Świebodzin
tel. 68 382 87 57

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Świebodzinie
ul. Wałowa 9, Świebodzin
tel. 68 382 02 00

Bank BPH S.A. Placówka Partnerska
ul. Wałowa 13, Świebodzin
tel. 68 382 44 34

Credit Agricole
ul. Kościelna 5, Świebodzin
tel. 801 330 000

Bank Zachodni WBK
ul. Głogowska 8, Świebodzin
tel. 68 382 03 00

Euro Bank
ul. Głogowska 31 /1, Świebodzin

Meritum Bank Placówka Partnerska
ul. Głogowska 10, Świebodzin
tel. 68 475 36 66

Santander
ul. Głogowska 11, Świebodzin
tel. 195 00

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
Oddział Operacyjny
pl. Jana Pawła II 8, Świebodzin
tel. 68 382 50 11

Bank Spółdzielczy Filia
ul. Głogowska 29 a, Świebodzin
tel. 68 382 85 38

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Filia
ul. Piłsudskiego 20, Świebodzin

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie
Oddział Zielona Góra Filia
ul. Piłsudskiego 20, Świebodzin
tel. 68 382 39 67

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

kategoria banki regionalnie

1 komentarz do 'Banki Świebodzin – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Uwaga, jeśli brakuje ci pieniędzy na zapłatę podatku, możesz postarać się o kredyt gotówkowy. Banki udzielają ich ulgowo przedsiębiorcom, którzy generalnie są w dobrej kondycji finansowej, jednakże chwilowe przestoje w opłacaniu faktur ze strony kontrahentów powodują problemy z zapłatą podatku. Jak wiadomo, Urząd Skarbowy nie czeka, tylko wzywa kolejne wezwania do zapłaty, przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają z takich form pomocy ze strony banku jak właśnie pożyczka na spłacenie podatku dochodowego. Jeśli brakuje ci pieniędzy na rozliczenie się z fiskusem, możesz udać się jak najbardziej do najbliższego oddziału banku, który oferuje tego typu usługi.
    Wolnych środków na rozliczenie się z fiskusem udzielają takie banki, których oferta jest na co dzień dogodna dla przedsiębiorców, bo to oni właśnie najczęściej mają problemy z opłaceniem podatku dochodowego. Najczęściej można pożyczyć nawet osiemdziesiąt tysięcy złotych na opłacenie nadwyżki podatku, która każdy podatnik musi wpłacić do końca kwietnia każdego roku. Oprocentowanie tego rodzaju kredytów waha się od dwunastu do osiemnastu procent w skali roku, co tak naprawdę stanowi o tym, że te kredyty są jedną z najbardziej korzystnych form finansowania dziur w budżecie firmy. Przeciętny kredyt gotówkowy jest oprocentowany jednak wyżej w każdym banku, nawet jeśli klient jest klientem stałym.

    Kw@ku

Skomentuj