Banki Międzyrzec Podlaski – kredyty, konta, lokaty

Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Międzyrzec Podlaski – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Wybór konkurencyjnych banków jest w Międzyrzecu Podlaskim zaiste niewielki. Znacznie więcej jest banków dopiero w Siedlcach oddalonych o około 40 kilometrów. Tym bardziej zatem polecamy Państwu internetowe zestawy wyselekcjonowanych przez nas (wyróżniających się atrakcyjnością) ofert do których prowadzi hiperłącze wklejone tutaj. Konto, kredyt bez wizyty w banku, to fakt, prosimy sprawdzić.

Bank Pekao S.A. Placówka Partnerska
pl. Jana Pawła II 9, Międzyrzec Podlaski
tel. 83 359 05 48

Bank Zachodni WBK
ul. Lubelska 39, Międzyrzec Podlaski
tel. 83 371 64 61

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział
ul. Lubelska 56, Międzyrzec Podlaski
tel. 83 371 31 74

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Międzyrzecu Podlaskim
ul. Rymarska 11, Międzyrzec Podlaski
tel. 83 372 62 50

Bank Spółdzielczy
ul. Warszawska 22, Międzyrzec Podlaski
tel. 83 371 42 58

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 5 Ocena średnia: 4.2]

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Międzyrzec Podlaski – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

 1. Chcę wszystkich o słabych nerwach przestrzec przed bankowością elektroniczną BZ WBK która to bankowość praktycznie nie funkcjonuje, po prostu a na infolinię nie idzie się dodzwonić, bo ciągle jest zajęta. Wizyty w oddziale mające na celu wyegzekwowanie poprawy tego stanu nic nie dają. A znajomym dalej naliczają odsetki za kredyt który już dawno w całości spłacili. To tyle.

  pieczonka

 2. Banki uważają ludzi za głupców. Powyższe twierdzenie moje oparte jest na przekazach reklamowych jakie banki nam serwują w telewizji przede wszystkim. Często wykorzystują w reklamach znane twarze, zwłaszcza aktorów ale nie tylko; po prostu ciężkie pieniądze przeznaczają na produkcje i emisje reklam. „Pożyczka bezzwrotna” albo na przykład „kredyt prostoliczony” i wiele innych haseł mających skusić na skorzystanie z oferty tylko że bardzo często (najczęściej?) reklamowane tak kredyty (tudzież innego rodzaju produkty banków) bynajmniej nie zajmują pierwszych pozycji w rankingach – porównywarkach.
  Ba, często zajmują pozycje bardzo odległe, marne – jak chodzi o koszt kredytu. A przecież praktycznie najważniejszą albo po prostu – jedyną ważną cechą kredytu jest jego koszt – im niższy, tym kredyt lepszy.
  A jednak, skoro latami banki wkładają mnóstwo pieniędzy w efektowne reklamy (często, do znudzenia wręcz emitowane) mało atrakcyjnych (w porównaniu z innymi ofertami) kredytów i innych produktów finansowych, to zapewne jednak opłaca im się to. zapewne banki maja analityków nie od parady. A skoro opłaca im się to, to chyba faktycznie niemało jest głupców (by nie rzec – debili) w naszym społeczeństwie.
  Nie bierz kredytu pod wpływem tylko reklamy lecz użyj internetowych porównywarek, zasięgaj opinii na forach kredytowych…

  pijaczonek

Skomentuj