Banki Miechów – kredyty, konta, lokaty

Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Miechów – kredyty, konta, lokaty

komentarze 2

Nie patrz na to, że banków w Miechowie jest niewiele (jak to zwykle bywa w niewielkich miasteczkach). W zestawieniu do którego prowadzi odnośnik tutaj zamieszczony, masz najlepsze oferty w każdej kategorii. Jest zatem w czym wybierać to po pierwsze, a po drugie formalności związane z założeniem kont albo przyznaniem kredytu załatwiasz bez wizyty w banku. Oczywiście jest w regionie miasto z bodaj wszystkimi w Polsce komercyjnymi bankami czyli Kraków, z tym, że ze 45 minut jazdy jest z Miechowa do Krakowa.

Bank Pekao SA Oddział II Kraków Filia nr 3
Rynek 23, Miechów

Bank Spółdzielczy w Wolbromiu Oddział
ul. Żarnowiecka 26, Miechów-Charsznica

Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1
ul. Piłsudskiego 14, Miechów

Bank BPH S.A. Oddział
ul. Sienkiewicza 16, Miechów

Getin Noble Bank
ul. Jana III Sobieskiego 2 A, Miechów

Krakowski Bank Spółdzielczy Filia
ul. Sienkiewicza 27, Miechów

Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie Oddział
Rynek 16, Miechów

Credit Agricole Bank Polska S.A. Centrum Kredytowe
ul. Piłsudskiego 7, Miechów

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Miechowie
ul. Sienkiewicza 27, Miechów

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

kategoria banki regionalnie

Komentarze do 'Banki Miechów – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Jeżeli liczysz na to, że będąc nowym klientem banku uzyskasz od tegoż pożyczkę tylko przez internet, to jesteś w błędzie. Jest to możliwe póki co tylko w odniesieniu do pożyczek – chwilówek pozabankowych. W banku możesz uzyskać pożyczkę całkowicie online tylko wtedy, gdy jesteś klientem tego banku mając tym banku konto obsługiwane przez internet – przez panel klienta w systemie bankowości elektronicznej. Wtedy bank może sobie zerknąć na historię transakcji na Twoim koncie i podpisać z Tobą umowę poprzez ten panel. Oczywiście pod takim warunkiem, że chodzi o pożyczkę dostępną bez zaświadczenia o dochodach a tylko na oświadczenie, którym to oświadczeniem jest po prostu owa historia wpływów pensji (wynagrodzenia) na Twój rachunek bankowy. Pracownik banku, zerknąwszy online na Twe konto będzie rzecz jasna wiedział też od razu, czy aby konto nie jest zajęte przez komornika. To jest właśnie oświadczenie o dochodach które pożyczkobiorcy przedstawiają bankom, taka myląca nazwa. Nie, nie ma tak dobrze, że trzeba tylko oświadczyć na kartce ile się zarabia bez udowadniania tegoż.

    szajbus

  2. Nieprawda. Bank Smart ma chwilówkę na wzór parabankowych (Vivus i inne) a BNP Paribas oferuje kredyt online. Dla nowych klientów też.

    admin

Skomentuj