Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank Pocztowy – opinie

komentarzy 5

Prosimy Was o rzeczowe opinie o tytułowym banku. Bank Pocztowy SA jest bankiem komercyjnym którego głównym akcjonariuszem (około 75% wszystkich akcji) jest Poczta Polska S.A. Z tego też powodu ma najbardziej rozbudowana sieć dystrybucji a mianowicie poprze placówki Poczty Polskiej (około 8.000 placówek) plus placówki własne tego banku (około 250 placówek). Drugi akcjonariusz Banku Pocztowego to PKO BP posiadający resztę akcje tj. około 25%.

Bank Pocztowy kieruje swą ofertę głównie do klientów indywidualnych ale uzupełnieniem jest oferta dla (jak napisano na stronie internetowej tego banku) małych firm oraz dla instytucji. Oprócz rachunków bankowych (osobistych i dla firm) bank oferuje też w zakresie depozytów lokaty terminowe i firmowe konto oszczędnościowe. A w ramach działalności kredytowej, kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych oraz gotówkowe kredyty dla firm. Jak oceniasz ofertę Banku Pocztowego?

A jeżeli chcesz zobaczyć oferty których banków my proponujemy (kredyty gotówkowe i celowe, konta osobiste, konta dla firm, lokaty), to tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 3.8]

kategoria banki

Komentarze do 'Bank Pocztowy – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Jedyną „siłą” omawianego banku jest właśnie wielka liczba punktów będących zarazem placówkami poczty. Dlatego jakoś to wygląda z zewnątrz ale te konta to porażka.

  Tony

 2. A konta bankowe za zero w banku Pocztowym to co? Pytam z ciekawości, bo namyślam się nad wybraniem tego banku.

  popu

 3. Konto firmowe było darmowe ale warunki zmienili tym co je założyli już. Nic to zresztą nowego, inne banki też tak postępują.

  Zazula

 4. jeden doradca kredytowy powiedział, że Bank Pocztowy akceptuje kredytobiorców mających w BIK informacje o niespłaconych kredytach, czy można prosić o zweryfikowanie tego?

  Filipek

 5. Żaden bank nie udzieli kredytu osobie zadłużonej w takim rozumieniu, że ma odnotowane w BIK przeterminowane raty kredytów. W takim przypadku pozostają Ci jedynie pożyczki pozabankowe lub ewentualnie prywatne. Podobno jednak wciąż nie wszystkie banki sprawdzają rejestry długów – Biura Informacji Gospodarczej, więc jeżeli tylko tam ktoś jest wpisany, to ponoć ma szansę na kredyt gotówkowy jeszcze w niejednym banku.

  admin

Skomentuj