Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank BGŻ BNP Paribas – opinie

komentarze 3

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Bank ten powstał w wyniku połączenia się BNP Paribas Bank Polska (należącym do grupy finansowej BNP Paribas o międzynarodowym zasięgu) z Bankiem BGŻ. Jak chodzi o wartość aktywów, bank ten plasuje się na siódmym miejscu w Polsce pośród banków komercyjnych.

Jeżeli wyrobiłeś sobie Czytelniku opinię o kredytach lub depozytach (lokatach terminowych, kontach) Banku BGŻ BNP Paribas S.A. i generalnie o poziomie obsługi oferowanej przez ten bank, to podziel się z innymi swą opinią gdyż mnóstwo osób dokonuje ostatecznego wyboru (kredytu lub depozytu – konta, lokaty) banku właśnie po zapoznaniu się z opiniami które są merytoryczne i brzmią wiarygodnie.

My, korzystając z okazji, proponujemy wybrane przez nas oferty bankowe (kredyty, lokaty, rachunki osobiste i firmowe), tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 4.3]

kategoria banki

Komentarze do 'Bank BGŻ BNP Paribas – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Ten bank ma też dla firm kredyt samochodowy? To jest ten sam kredyt co dla osób fizycznych? Zobaczcie że nic nie jest napisane na ich stronie internetowej, co dla firm, tylko o jakimś leasingu nieruchomości a o samochodowym kredycie albo leasingu – zero.

    szofer

  2. Zatelefonuj po nowym roku i może się dowiesz jeżeli „konsultant” będzie wiedział, co nie jest przesądzone. Moim zdaniem warunki kredytu powinny być takie same dla osób fizycznych i dla firm. Pisząc warunki mam na myśli parametry kredytu, dostępność to inna sprawa.

    uklejarz

  3. Kiedyś na stronie internetowej jakiegoś tam doradcy kredytowego przeczytałem, że za jego pośrednictwem kredyt można tańszy mieć, bo ma umowy z bankami w tym także z bnp paribas. To może tak być? Chodzi chyba o to, ze wiele kredytów dla banku sprzedaje i może mieć obniżkę dla klientów.

    Anonim

Skomentuj