Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

List otwarty do nowego Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie podległych mu przestępców

komentarzy 8

Gratulując Panu Doktorowi Sędziemu wyboru na stanowisko Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach zmuszony jestem ostrzec Pana Prezesa, że w Wydziale XIX Gospodarczym Odwoławczym ma Pan trzech przestępców: Jacek Gęsiak (Pana poprzednik; wiele osób nie kryje z tego powodu satysfakcji tzn. że już nie jest prezesem), Dariusz Chrapoński oraz Grzegorz Misina.

Podaję Panu Prezesowi odnośnik do mej (poczytnej) publikacji emocjonalnej wskazującej na jedno z kilku umyślnych nazwijmy uchybień: http://pamietnikwindykatora.pl/2017/07/18/przekrety-sedziow-czesc-1/ dokonanych przez tych przestępców. Ten wpis jest upubliczniany drogą mailową na razie w województwie śląskim i wysłano go do tej pory do circa 60 tysięcy adresatów (m.in. pracowników instytucji ale przede wszystkim pracowników i właścicieli firm)

Tekst wiadomości zawierającej link brzmi (od jutra bez już nieaktualnej wzmianki o prezesurze gangstera – Gęsiaka):

Tytuł: Uwaga na przestępców: sędziów SO Katowic i SR DG

Treść: Szanowni Państwo,

W obronie społecznie uzasadnionego interesu przesyłam odnośnik do publikacji z opisem bezczelnych przekrętów „sędziów” z SO Katowice i SR DG (wydziały gospodarcze): http://pamietnikwindykatora.pl/2017/07/18/przekrety-sedziow-czesc-1/ z prośbą o dalsze rozpowszechnianie.

Jeżeli któryś z tamtych „sędziów” – Jacek Gęsiak (wciąż prezes SO Katowice, mimo tzw. dobrej zmiany), Dariusz Chrapoński, Grzegorz Misina, Lidia Świerdza – popełnił przestępstwo także na szkodę Pana / Pani, proszę o kontakt.

Przepraszam jeżeli omyłkowo wysyłam tego maila po raz drugi.

Ja znam przepis – art. 226 § 3 Kodeksu karnego, dlatego nie uogólniam, jak Pan Prezes widzi.

Nie wiem też, czy dysponuje Pan Doktor ustawowymi narzędziami do wykluczenia tych gangsterów z orzekania (czytałem przed chwilą ustawę ale nie jestem pewien, poniżej piszę, dlaczego). Nie jestem w stanie bez emocji wracać do tematu sprawstwa i osób tych bandytów dlatego, że gdy pomyślę o mej obiektywnej, umyślnie wyrządzonej krzywdzie, to muszę się napić. Muszę być Bogu wdzięcznym za to, że nie zwariowałem ani nie odebrałem sobie życia jak zapewne wiele osób które padły ofiarą bandytów w togach. Nie tyle chodzi o pieniądze co o to potocznie ujmując, naplucie mi w twarz, w mym przypadku.

Jedna istotna kwestia: jeżeli tych bandziorów nie wyrugujecie z sądownictwa, to prawdopodobnie w końcu będą jatki (nie z mojej strony).*

Robert Grabowski

*Oświadczam, że nie mam zamiaru uciekać się wobec wiadomych sędziów do bezprawnych działań ani nic mi nie wiadomo o tym, żeby ktoś miał się do takich działań przeciwko nim uciec. Miałem tylko na myśli ogół nieuczciwych sędziów w skali kraju i możliwe reakcje pokrzywdzonych przez nich ludzi.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 7 Ocena średnia: 4.9]

15/11/2017

kategoria sędziowie

Komentarze do 'List otwarty do nowego Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie podległych mu przestępców'

Subscribe to comments with RSS

 1. Szkoda nerwów, nic nie zwojujesz. Splunąć i pójść dalej.

  Otto Katz

  16 Lis 17 08:20

 2. Zwojujemy, zwojujemy. Nerwów szkoda gdy nic nie robisz.

  admin

  16 Lis 17 10:58

 3. No coś ty samobójstwo ci się kołatało pod deklem/ Oni skakaliby z radości.

  turekburek

  17 Lis 17 11:12

 4. Nie, nie jestem w ogóle typem samobójcy. To tylko taka forma ekspresji pisząc pod wpływem alkoholu. Ale zwariować przez takich bandytów – to już da się.

  admin

  17 Lis 17 11:17

 5. Uwaga!!! Pracownicy Sądu Okręgowego w Katowicach informują, że Prezes Sądu, który wyleciał jest załamany. Przy tej okazji chciałabym złożyć szczere aż do bólu kondolencje. Ale – no cóż – nic nie trwa wiecznie. Raz na dole, raz na górze albo raz na wozie, raz pod wozem. Sposób zwolnienia – nie ma co ukrywać – w nocy, faxem był strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Zawsze uważałam, że język, jakim się posługujemy musi być idealnie dostosowany do odbiorcy, a tak było w tym przypadku.
  Dla wszystkich rozpaczających z tego powodu płynie przesłanie – kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
  Przy okazji głęboko współczuję następcom, bo nie ma co ukrywać przyjdzie im się zmierzyć z pozostawioną spuścizną.

  komentator

  20 Lis 17 22:58

 6. IDZIE NOWE, MOŻE LEPSZE???

  komentator

  20 Lis 17 22:59

 7. No to może wznieśmy toast.

  komentator

  20 Lis 17 23:31

 8. Ja już wzniosłem gdy tylko dowiedziałem się. Jednak daleko mi do pełnego ukontentowania przeto działam dalej, jak widać.

  Istotnie, faks w nocy to był strzał w dziesiątkę.

  admin

  21 Lis 17 08:11

Skomentuj