Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Radca prawny Grzegorz Kalinowski z Warszawy straszy sądem w imieniu oszusta po czym „wymięka”

komentarze 2

Wskutek bezczelnych przekrętów sędziów prawie trzy lata temu zostało przeciwko mnie uwzględnione powództwo oszusta Przemysława Grabowskiego (firma Global Protection Group) o zapłatę za okres wypowiedzenia który mu nie przysługiwał z uwagi na nieprawdziwe oświadczenia i oszukiwanie mnie (co zgodnie z umową, uprawniało mnie do zerwania umowy o ochronę, po odkryciu tychże). „Wyrok” wykonałem – dobrowolnie zapłaciłem za okres wypowiedzenia, natomiast nie zrezygnowałem z upubliczniania ostrzeżeń przed tym oszustem, jedno z nich: Ostrzegam przed GLOBAL PROTECTION GROUP

Spowodowało to wystosowanie przez radcę prawnego Grzegorza Kalinowskiego wezwania mnie w imieniu oszusta Przemysława Grabowskiego do zaprzestania tych działań (gdzieś mi się zawieruszyło to wezwanie) i powysyłania / wystosowania przeprosin a może coś jeszcze, nie pamiętam, bo „przecież jest prawomocny wyrok”. Pod rygorem, a jakże, wszczęcia przeciwko mnie stosownego powództwa.

Odpisałem mailem do radcy i oszusta, żeby się nie bałwanili, bo przecie wiedzą, że „wyrok” to „dzieło” przestępstw. Powiem tak: brak dowodów na to, że radca Kalinowski lub inny prawnik w jego imieniu przekupił sędziów ale błędy i przeoczenia są bezdyskusyjnie umyślne (same w sobie wyczerpują znamiona przestępstwa – art. 231 kk) w obu instancjach, no to chyba nie za darmo? Na korupcję jednak (czyli wręczenie łapówki) dowodów nie mam więc może być teoretycznie tak, że po prostu na złość mi przekręty zrobili – bezinteresownie. Tylko, że za co, ja ich nie znałem wcześniej tzn. tych sędziów.

Od tego wezwania od radcy Kalinowskiego Grzegorza upłynął co najmniej rok i na żadną sprawę z powództwa oszusta nie zostałem wezwany. W międzyczasie doszły nowe publikacje ode mnie: Global Protection Group wprowadza w błąd klienta a sąd… i mocniejsza: Oszust Przemysław Grabowski – Global Protection Group oraz rozsyłanie jej mailem.

Nie wiem, nie można wykluczyć tego, że prawnik oszusta zapytał sędziów, czy da się skręcić kolejny wyrok przeciwko mnie, tym razem w sprawie tego upubliczniania przeze mnie prawdy a sędziowie (inni, bo to byłaby sprawa przed sądem cywilnym albo też karnym ale zapewne po konsultacjach z tymi gospodarczymi) powiedzieli, że już nie odważą się na przekręty przeciwko mnie (bo „zrobił się smród”)?

Długo wahałem się, czy dokonać tego wpisu gdyż bądź co bądź, jest to poniekąd reklama dla tego prawnika, wszak „wygrali” ze mną i dla wielu osób nieważne, co się za tym kryło, liczy się efekt. No ale zobacz, ostrzegam przed tym oszustem tzn. jego klientem i firmą oszusta i w końcu chyba pożałuje, że „wygrał” ze mną…

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 4]

21/10/2017

kategoria prawnicy

Komentarze do 'Radca prawny Grzegorz Kalinowski z Warszawy straszy sądem w imieniu oszusta po czym „wymięka”'

Subscribe to comments with RSS

  1. Może strony przegrane w rozlicznych zainteresują się.

    Gall

    26 Paź 17 11:41

  2. Już pisałem o tym kiedyś tzn. tak: mamy przekręt, to sprawdzamy wszystkie sprawy prowadzone przez danego pełnomocnika albo raczej przez tę sędzię / tych sędziów.

    admin

    26 Paź 17 12:09

Skomentuj