Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„Niepatriotyczna” hipoteza – zabójstwo przed barem z kebabem w Ełku

komentarzy 5

Internet kipi od nienawistnych komentarzy przeciwko Tunezyjczykowi który zadźgał Polaka w Ełku przed barem z Kebabem. Właściciel baru – Algierczyk też nie jest oszczędzany – jemu też przedstawiono zarzut zabójstwa. Zanim ich „zlinczujemy” to powiążmy w całość jako jedną z hipotez, już znane ustalenia, fakty.

Otóż jak wiemy, przyszły denat, jak to media opisują „wziął z baru dwie butelki napoju i wyszedł niezapłaciwszy za nie”. Nazwijmy to po imieniu – ukradł je bezczelnie, na oczach obsługi, co jest bardziej bezczelne niż skryta kradzież. Jeżeli groził przy tym (to możliwe, czytaj dalej) to był to wręcz rozbój. Śniadzi chłopcy sprowokowani i w obronie prawa własności wyskoczyli za bezczelnym złodziejem / sprawcą rozboju, czy tak? A dalej już wiemy.

Prokuratura informuje, że do tragedii doprowadził ciąg zdarzeń w tym barze z udziałem przyszłego denata i jego kolegów / kolegi na przestrzeni wielu dni. Ustalono też, że 21 letni denat był wcześniej skazany dwukrotnie za groźby i rozboje, czyli bandytą był, Panie świeć nad jego duszą.

Zamachy oraz napastowania europejek przez islamistów wyzwoliły u wielu osób nienawiść do obcokrajowców – wyznawców islamu, w tym także do tych prawdopodobnie Bogu ducha winnych.

Możliwe, że chłopcy z baru z kebabem w Ełku – właściciel i pracownicy byli od dłuższego czasu szykanowani, grożono im, dokonywano na nich (prób) rozbojów a przyszły denat aktywnie w tym uczestniczył. A bezczelna kradzież być może poparta znieważeniem i groźbami (czyli rozbój właśnie) doprowadziła po chwili w trakcie szarpaniny przed barem do tego, że w poczuciu bezradności, doznanych krzywd i osaczenia Tunezyjczyk i Algierczyk nie wytrzymali … Co gdy tak jest, to życzę obu tym panom zakwalifikowania ich czynów co najwyżej jako art. 148 § 4 KK – zabójstwo w afekcie (kara do 10 lat pozbawienia wolności). Czy tak było jednak, to jeszcze się okaże (miejmy nadzieję).

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

03/01/2017

kategoria społeczeństwo

Komentarze do '„Niepatriotyczna” hipoteza – zabójstwo przed barem z kebabem w Ełku'

Subscribe to comments with RSS

 1. No pewnie, zrób jeszcze z tego obronę konieczną. I sprowadźmy milion uchodźców a obóz niech mają w twojej dzielnicy.

  Ireq

  3 Sty 17 18:13

 2. Ty nie umiesz zebrać myśli i napisać, dlaczego nie zgadzasz się z tym co napisałem? Głupkowata negacja bez argumentów kompromituje Cię.

  admin

  3 Sty 17 18:33

 3. „Miał to zrobić w szale po kradzieży przez Polaka dwóch butelek coca-coli….”

  Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/areszt-dla-imigrantow-oskarzonych-o-zabojstwo-w-elku-979.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

  Tunezyjczyk

  4 Sty 17 08:58

 4. Szał to niekoniecznie afekt.

  admin

  4 Sty 17 10:12

 5. ten ireq to jakis debil…

  ryszard ochódzki

  12 Sty 17 05:06

Skomentuj