Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ostrzeżenie za „tematy rasistowskie i podobne” dostałem… Oszołomy, opamiętajcie się.

komentarzy 7

… na jednym forum o pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych.

Tekst ostrzeżenia:

Ostrzeżenie dane przez … do Niewłaściwy język / obrażanie w Profil.
Dał 2 punktów.
Możliwość tworzenia treści usunięta Do 2 dni
2 dni na ochłoniecie.
tematy rasistowskie i podobne to może na innym forum będziesz zakładał.
następnym razem odpoczynek będzie dłuższy, taki jak mieli właścicieli swli kiedyś po 300 dni

Jakiż to „temat rasistowski i podobny” utworzyłem? Ano zamieściłem wpis będący niemal kopią (skróconą) wpisu: Geny dzisiejszych sędziów, prokuratorów tudzież innych prawników. Zanim otrzymałem owe ostrzeżenie, dwóch innych oszołomów wyraziło dezaprobatę w odpowiedziach do tematu, oczywiście brak jakichkolwiek merytorycznych uwag, tylko coś w rodzaju „Ty co, pijany czy bana chcesz zarobić?”.

Kliknijcie proszę w ten odnośnik wcześniej zamieszczony i zapoznajcie się z wpisem. Co, miałem zmienić nazwisko osoby – źródła na nieżydowskie? Co, miałem przemilczeć, że filologię polską studiowała? A może Stalina i jego czasów tykać już nie wolno? Określenia „bydło” nie użyłem w owym „remake” bo czułem tamtejsze klimaty podobne do mainstreamowych mediów w Polsce.

Zamiast otrzymania kontrargumentów lub zaproszenia do przedstawienia dowodów, otrzymałem to, co wyżej.

Ludzie, myślcie samodzielnie i nie pozwólcie sobą manipulować. Nie może być tak, że z powodu holokaustu (i, jak niektórzy uważają, świadomych zabiegów Żydów) macie być chorobliwie przewrażliwieni. A sędziowie to ludzie a nie boskie istoty a niezawisłość sędziowska, to nie dogmat. Jak ktoś, w przeciwieństwie do mnie, nie ma praktyki jako strona w licznych procesach (w moim przypadku cywilnych), to niech się nie wypowiada i niech ewentualnie przypatrzy się Trybunałowi Konstytucyjnemu i otoczce, w tym mowom – oskarżeniom o „swoich” sędziach. No jak mogą być „swoi” sędziowie, przecież są niezawiśli?! OK, przeczytaj to: Niezawisłość sądów – sędziów czyli czy na pewno wiesz, o co chodzi.

Zaraz na owym forum o pozycjonowaniu zamieszczę ten niniejszy wpis po czym ani chybi bana dostanę, ale nie dbam o to, bo jak będę chciał, to nowe konto założę – jak będzie trzeba to z innego komputera. Nie będę jednak chciał.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

14/12/2016

kategoria sędziowie

Komentarze do 'Ostrzeżenie za „tematy rasistowskie i podobne” dostałem… Oszołomy, opamiętajcie się.'

Subscribe to comments with RSS

 1. I masz bana?

  Iga

  14 Gru 16 23:31

 2. Oczywiście, dostałem bana. Nie tylko że nie mogę nic pisać ale też „nie masz uprawnień do przeglądania tego forum”. Na pewno tam już nie zajrzę a mógłbym bana obejść, sekund 5.

  admin

  14 Gru 16 23:41

 3. A co Ty dzisiaj się urodziłeś? Żydzi ścigają po sądach Polaków a nawet wsadzają ich do więzienia za „antysemityzm”. Są w Polsce sowicie opłacane organizacje, które tylko tym się zajmują. Za antypolonizm się w Polsce nie ściga. Nie wiem nawet czy już samo użycie przez Polaka słowa „żyd” nie podpada pod jakiś paragraf kk.

  Jerzy

  15 Gru 16 21:21

 4. Dzisiaj dowiedziałem się co (podobno) znaczy „goje” – tak Żydzi nazywają osoby które nie są Żydami. Otóż „goje” znaczy „bydło”. ?!

  admin

  15 Gru 16 21:29

 5. Temat o sędziach nie bardzo pasuje na forum pozycjonerskim.

  Jan

  16 Gru 16 11:42

 6. Pasuje – jest tam dział „Pogaduszki” i „Polityka”.

  admin

  16 Gru 16 11:44

 7. karalne. Jeżeli Polak w ten sposób powie, to idzie do ciupy. Natomiast jeżeli Polak mówi o Uśmiercaniu Polaków jako narodu w latach 1939-1989 to też idzie do ciupy, bo to antysemityzm, aantysyjonizm, faszyzm, narodowościowość, antysowietyzm, i w ogóle.

  isra

  27 Lip 17 18:00

Skomentuj