Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ministerstwo Sprawiedliwości też reaguje na maile, nawet na „do wiadomości” wysłane

komentarze 2

Piszę o tym między innymi po to, aby uwypuklić, że sądy – sędziowie nie odpowiadają nie tylko na maile ale też nierzadko na pisma wysłane pocztą. Tymczasem nawet Ministerstwo Sprawiedliwości (oraz wiele innych instytucji poza sądami) na maile reaguje, o czym poniżej.

28 września wysłałem maila do Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu Wydział Kryminalny oraz do tamtejszej Prokuratury i do wiadomości Ministerstwa Sprawiedliwości:

Sprawdziłem, że załączony list (ten tutaj – przyp. admina) jeszcze nie doszedł na Komendę, więc wysyłam niniejszy mail z prośbą o pilne przekazanie Funkcjonariuszowi prowadzącemu sprawę.

Jak w piśmie: Proszę bezzwłocznie przekazać prokuratorowi aby natychmiast skorygował swą „pomyłkę” – odmówił wszczęcia postępowania bez przeprowadzania czynności sprawdzających – bez (umyślnie) bezprawnego wzywania mnie na przesłuchanie.

Załącznik o którym mowa w liście, to ta publikacja: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/09/25/obawiam-sie-o-swe-zycie-wezwano-mnie-bezpodstawnie-na-przesluchanie-w-sprawie-zniewazenia-funkcjonariusza-publicznego/

Ukazała się też tutaj: https://www.monitor-polski.pl/robert-grabowski-obawiam-sie-o-swe-bezpieczenstwo/

I już około 20 tysięcy osób zapoznało się z nią tutaj: http://www.wykop.pl/link/3372419/obawiam-sie-o-swe-bezpieczenstwo-wezwano-mnie-bezpodstawnie-na/

Jeżeli prokurator wciąż będzie uważał, że należy mnie wezwać / doprowadzić, to informuję, że przez resztę tego tygodnia będę głównie poza domem przebywał. W przyszłym tygodniu natomiast i w następnym też będę większość czasu spędzał w domu.

Przesyłam też tego maila do wiadomości Ministerstwa Sprawiedliwości. Ten Jacek Gęsiak o którym mowa w publikacji mojej, to ten sam w sprawie którego Pan Minister Zbigniew Ziobro żądał sądu dyscyplinarnego: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/930830,mobbing-w-sadach-wymiar-sprawiedliwosci.html

Jak chodzi o zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez tych sędziów wymienionych w mej publikacji w związku wydaniem skandalicznego wyroku i idiotycznych uzasadnień, to jeszcze się wstrzymam trochę.

Z poważaniem,

Robert Grabowski

No i o dziwo dzisiaj znalazłem w skrzynce list z Prokuratury Krajowej:

pkBierzcie sędziowie przykład i odpowiadajcie na korespondencje…

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

17/10/2016

kategoria: sędziowie

Komentarze do 'Ministerstwo Sprawiedliwości też reaguje na maile, nawet na „do wiadomości” wysłane'

Subscribe to comments with RSS

  1. „że przez resztę tego tygodnia będę głównie poza domem przebywał. W przyszłym tygodniu natomiast i w następnym też będę większość czasu spędzał w domu.” – te zdania są ze sobą sprzeczne.

    Lech (remitent.pl)

    17 Paź 16 12:51

  2. Nie są sprzeczne jak się wczytać w nie. Owszem, mogłoby to zostać składniej ułożone ale skoro piszę „natomiast” o przyszłym tygodniu i o kolejnym też – że będę w domu przebywał…

    admin

    17 Paź 16 13:03

Skomentuj