Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ministerstwo Sprawiedliwości też reaguje na maile, nawet na „do wiadomości” wysłane

komentarze 2

Piszę o tym między innymi po to, aby uwypuklić, że sądy – sędziowie nie odpowiadają nie tylko na maile ale też nierzadko na pisma wysłane pocztą. Tymczasem nawet Ministerstwo Sprawiedliwości (oraz wiele innych instytucji poza sądami) na maile reaguje, o czym poniżej.

28 września wysłałem maila do Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu Wydział Kryminalny oraz do tamtejszej Prokuratury i do wiadomości Ministerstwa Sprawiedliwości:

Sprawdziłem, że załączony list (ten tutaj – przyp. admina) jeszcze nie doszedł na Komendę, więc wysyłam niniejszy mail z prośbą o pilne przekazanie Funkcjonariuszowi prowadzącemu sprawę.

Jak w piśmie: Proszę bezzwłocznie przekazać prokuratorowi aby natychmiast skorygował swą „pomyłkę” – odmówił wszczęcia postępowania bez przeprowadzania czynności sprawdzających – bez (umyślnie) bezprawnego wzywania mnie na przesłuchanie.

Załącznik o którym mowa w liście, to ta publikacja: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/09/25/obawiam-sie-o-swe-zycie-wezwano-mnie-bezpodstawnie-na-przesluchanie-w-sprawie-zniewazenia-funkcjonariusza-publicznego/

Ukazała się też tutaj: https://www.monitor-polski.pl/robert-grabowski-obawiam-sie-o-swe-bezpieczenstwo/

I już około 20 tysięcy osób zapoznało się z nią tutaj: http://www.wykop.pl/link/3372419/obawiam-sie-o-swe-bezpieczenstwo-wezwano-mnie-bezpodstawnie-na/

Jeżeli prokurator wciąż będzie uważał, że należy mnie wezwać / doprowadzić, to informuję, że przez resztę tego tygodnia będę głównie poza domem przebywał. W przyszłym tygodniu natomiast i w następnym też będę większość czasu spędzał w domu.

Przesyłam też tego maila do wiadomości Ministerstwa Sprawiedliwości. Ten Jacek Gęsiak o którym mowa w publikacji mojej, to ten sam w sprawie którego Pan Minister Zbigniew Ziobro żądał sądu dyscyplinarnego: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/930830,mobbing-w-sadach-wymiar-sprawiedliwosci.html

Jak chodzi o zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez tych sędziów wymienionych w mej publikacji w związku wydaniem skandalicznego wyroku i idiotycznych uzasadnień, to jeszcze się wstrzymam trochę.

Z poważaniem,

Robert Grabowski

No i o dziwo dzisiaj znalazłem w skrzynce list z Prokuratury Krajowej:

pkBierzcie sędziowie przykład i odpowiadajcie na korespondencje…

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

17/10/2016

kategoria sędziowie

Komentarze do 'Ministerstwo Sprawiedliwości też reaguje na maile, nawet na „do wiadomości” wysłane'

Subscribe to comments with RSS

  1. „że przez resztę tego tygodnia będę głównie poza domem przebywał. W przyszłym tygodniu natomiast i w następnym też będę większość czasu spędzał w domu.” – te zdania są ze sobą sprzeczne.

    Lech (remitent.pl)

    17 Paź 16 12:51

  2. Nie są sprzeczne jak się wczytać w nie. Owszem, mogłoby to zostać składniej ułożone ale skoro piszę „natomiast” o przyszłym tygodniu i o kolejnym też – że będę w domu przebywał…

    admin

    17 Paź 16 13:03

Skomentuj