Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia MTU – opinie, forum

komentarzy 5

Marka MTU – Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do Grupy Ergo Hestia i oferuje ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC oraz dodatkowe ubezpieczenia: NNW, ubezpieczenie szyb, Assistance, Zielona Karta) oraz ubezpieczenia mienia (domu jednorodzinnego oraz mieszkania). Na stronie internetowej tego ubezpieczyciela widnieje informacja o tym, że MTU po raz siódmy uzyskała najniższy wskaźnik reklamacji spośród pięciu największych ubezpieczycieli działających w Polsce (na podstawie sprawozdania Rzecznika Finansowego). To istotna informacja wziąwszy pod uwagę dość często wyrażane niezadowolenie z ubezpieczycieli generalnie w likwidacji szkód. A jakie są Wasze opinie o tym towarzystwie ubezpieczeniowym?

Przy okazji, podajemy link do ofert wybranych przez nas: kliknij.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

11/10/2016

kategoria: ubezpieczenia

Komentarze do 'Ubezpieczenia MTU – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

 1. Rzecznik finansowy tak stwierdził, ale czyj rzecznik? Nie żaden rzecznik Ubezpieczonych tylko rzecznik MTU wobec tego wiarygodność co co tej rzekomo najniższej stopie reklamacji jest zerowa, bynajmniej dla mnie.

  sprawdzam

  25 Gru 16 11:25

 2. Nie sądzę aby z przysłowiowego palca wyssał tę informację. Ni bój się, konkurencja czuwa i od razu zareagowaliby na kłamstwo.

  admin

  25 Gru 16 11:35

 3. No to ja miałem pecha i znalazłem się w worku tych którzy złożyli reklamacje a do tego bezskutecznie. Wycena szkody przez to towarzycho to kpina, sprawą zajął się już mój prawnik.

  Axel

  26 Gru 16 09:23

 4. A konkretnie, to dlaczego rzekomo kpina? Na czym opierasz to oskarżenie?

  admin

  26 Gru 16 09:59

 5. Samochod ubezpieczony w MTU, samochód sprzeałam, poinformowałam ich o tym – wypowiedziałam umowę. jak grochem o ścianę, wezwania do zapłaty za niby dalsze ubezpieczenie przychodzą, nie reagują na moje uwagi.

  agawa

  31 Gru 16 17:38

Skomentuj