Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kaczmarski Inkasso – opinie

komentarzy 26

Ktoś wpisał w wyszukiwarce tytułowe wyrażenie zdecydowałem się stworzyć ten temat. Piszcie swoje opinie o tej firmie windykacyjnej więc. Kaczmarski Inkasso wchodzi w skład Grupy Kaczmarski w skład której wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów – bardzo nieskuteczny w windykacji (stwierdzam to na podstawie mnóstwa moich dłużników których dopisałem do KRD). Kaczmarski Inkasso z Wrocławia, to chyba jedna z pierwszych firm windykacyjnych w Polsce, znaczy się jedna z najstarszych. Gdy prowadziłem firmę windykacyjną to nieraz miałem zlecenia po, jak twierdzili klienci, bezskutecznej windykacji przez Kaczmarski Inkasso, no ale zapewne po bezskutecznej windykacji przez moją firmę też nieraz jakaś inna firma windykacyjna przyjęła zlecenie windykacji.

Powiem tak, nie znając Kaczmarski Inkasso „od kuchni”: nie spodziewajcie się zbyt wiele bo to tylko działająca zgodnie z prawem firma jakich mnóstwo w Polsce, a wysoce skutecznymi są tylko te „firmy” co nie przebierają w środkach, wiesz co mam na myśli. No ale OK, dosyć ode mnie, piszcie własne opinie o Kaczmarski Inkasso. A moje stanowisko w kwestii zlecania a raczej niezlecania windykacji jest takie: Nie zlecaj windykacji, sam możesz nie mniej niż firma windykacyjna. A najlepiej nie dopuszczaj do konieczności windykacji tylko sprawdzaj, z kim robisz interesy: kliknij

22/07/2016

kategoria: windykacja

Komentarze do 'Kaczmarski Inkasso – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Kaczmarski Inkasso jest z grubsza tak skuteczny w windykacji jak skuteczny jest ich KRD 😉

  Viera

  9 Sie 16 14:17

 2. Nie ma skutecznych firm windykacyjnych a rejestry długów na czele z tym KRD też nic nie warte. Miałem do ściągnięcia kilka wierzytelności na w sumie 100 tysięcy rok temu i dalej mam tyle do ściągnięcia, sprawy już w sądzie. I tylko sąd i komornik ewentualnie i nie ma co zwlekać lecz od razu do sądu i do komornika. A poza tym mam pytanie, czy możecie załatwić rozsądnie kosztowny kredyt dla firmy, potrzebne mi 30-35 tysięcy. To skutek tego o czym wyżej.

  budowlaniec

  22 Wrz 16 07:16

 3. Masz dużo racji ale i egzekucji komorniczych mnóstwo okazuje się być bezskutecznych.

  Co do kredytów firmowych, to może któryś z tych tutaj.

  admin

  22 Wrz 16 09:01

 4. Witam,
  Moim zdaniem skuteczność firmy windykacyjnej powinna opierać się na realiach i uwzględniać sytuacje klienta. Niestety firmy windykacyjne proponują najczęściej takie rozwiązania, że potencjalny dłużnik nie ma szans na spełnienie takich warunków. Lepiej czasami mniej żądać na początku i dłużej ale za to skutecznie.Kiedy próbujesz się dogadać z nimi, bo na przykład masz problem który może za chwilę się rozwiązać to i tak nie ma żadnej możliwości ustalić rozsądne rozwiązanie. A pracownik Firmy Kaczmarski Inkasso w negocjacjach używa argumentów skoro ma dłużnik pieniądze na jedzenie to może też zapłacić ratę w wyznaczonym terminie.I nie ma zmiłuj, jest straszenie i wymuszanie. Tylko co ten dłużnik ma zrobić faktycznie nie kupować jedzenia a zapłacić ratę?

  Gość

  30 Gru 16 15:26

 5. Mam dobre zdanie o Kaczmarski Inkasso, naprawdę profesjonalne podejście, można negocjować i wybrać najlepsze rozwiązanie. Niestety miałem długi, ale chciałem je spłacać i ta firma pokazała się z najlepszej strony….

  Damian

  15 Sty 17 17:36

 6. Myślę, że większość osób które wpisują „kaczmarski inkasso opinie” to wierzyciele rozważający podpisanie umowy z tą firmą a nie dłużnicy. Firma windykacyjna „fajna” dla dłużnika niekoniecznie jest fajna dla wierzyciela.

  admin

  15 Sty 17 19:37

 7. Moja firma splajtowała, a ja zostałem z długami… długami, które przejęła firma Kaczmarki Inkasso. Trochę się tego nazbierało, jednak udało nam się wszystko dogadać. Moim zdaniem moja sytuacja została wzorcowo rozwiązana.

  Michał

  22 Sty 17 22:01

 8. A ja się wypowiem jako pracownica firmy… zawsze staramy się dogadać, tak żeby obie strony były zadowolone. Rozumiem, że czasem można mieć problemy finansowe, ale zobowiązania trzeba spłacać. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy.

  Karina Szpak

  27 Sty 17 17:11

 9. Problem wiecie w tym też, że wielu dłużników nie chce się dogadać, ukrywają majątek. Jak dłużnik chce się dogadać, to nie sztuka ściągać pieniądze.

  admin

  27 Sty 17 19:31

 10. Nie generalizowałabym. Nie każdy dłużnik, to oszust i krętacz. Czasem po prostu na chwilę zszedł z właściwej drogi w swoim biznesie. Prowadząc działalność bierzemy to ryzyko na siebie. Najważniejsze, bo była dobra wola po jednej i drugiej stronie…

  Kate

  31 Sty 17 23:00

 11. Zgadza się, uczciwych dłużników jest może i więcej jak nieuczciwych ale gdy dłużnik uczciwy – pragnący spłacać i dogadać się, to nie jest sztuką egzekwować od niego pieniądze i nie trzeba do tego firmy windykacyjnej.

  admin

  1 Lut 17 10:39

 12. Szukam SKUTECZNEJ windykacji w celu do odzyskania długu od osoby prywatnej. Mam z nią umowę, podpisany weksel i żyranta. Dług z odsetkami urósł do ok 20tyś.
  Proszę o kontakt. playmal@o2.pl

  Karol

  3 Mar 17 00:34

 13. Ja już mnie prowadzę firmy windykacyjnej, miałem już dosyć.

  admin

  3 Mar 17 08:41

 14. Beznadzieja kaczmarski. Odradzam wspolprace z nimi razem z KRD

  marina

  15 Mar 17 15:39

 15. A co zrobić jak się nie ma zadłużenia, a windykacja się upiera, że jeśli nie zapłacę to dadzą mnie do sądu? Wierzyciel ma bajzel w księgowości, faktura była opłacona w terminie a oni po 4 miesiącach nadal twierdzą, że nie mają wpłaty. Kaczmarski ma w nosie, że mam potwierdzenia zapłaty. Baby na słuchawkach są aroganckie i bezczelne, a firma potrafi tylko wysyłać sms-y z pogróżkami o sądzie i wizytach terenowych…

  Natalia

  10 Lip 17 15:59

 16. Zgłosić na policji nękanie i groźby windykacją terenową (nagraj te telefony i Twoje odpowiedzi, że zapłacone przecież) a do sądu niech sobie idą. Ty, gdy otrzymasz nakaz zapłaty, to wniesiesz sprzeciw załączając potwierdzenie spłaty.

  admin

  10 Lip 17 16:46

 17. Jest to wyjątkowo nieudaczna, amatorska i beznadziejna kancelaria prawna. Jeżeli w ogóle można ją nazwać kancelarią?Dzisiaj dnia 10.08.2017r. o godz. 10.44 przesłali do mnie automatyczną telefoniczną informację, że wobec mnie toczy się postępowanie sądowe z tytułu długów i, że będzie uruchomiona procedura komornicza-egzekucyjna.Ale źle nieudaczniki trafili bo jestem prawnikiem, a w tym po studiach podyplomowych z prawa gospodarczego i handlowego. I między innymi podyplomówkę robiłem z uwagi na możliwość zderzenia się z takim cwaniaczkami!Kredytów nigdy nie miałem i nie mam, przeto sytuacja wskazuje, że ta pseudo kancelaria porusza się w ciemno i wali na rym-pał!Oczywiście przedzwoniłem na ten numer i powiedziałem bez ogródek co o takich nieudacznikach myślę! Ale przypomnę nieudacznikom, że tego typu sprawy finalizuje się na drodze korespondencji listownej za pokwitowaniem, lub mailowej, jeżeli strony tak się umówiły.A telefonicznie to sobie można zamawiać dziewczynę z agencji towarzyskiej, pizze, lub hydraulika do pękniętego klozetu! Kto was uczył rzemiosła prawniczego.Nie przypadkiem baba z bazaru, czy gostek spod budki z piwem??? Dodam, że już sobie wyobrażam sytuację, kiedy ci amatorzy wystartowali by z taką informacją do starszej kobiety, która faktycznie ma zobowiązania i trudną sytuację materialną, na tą chwilę. I byłby zawał, wylew, udar, czy nie daj Boże co jeszcze.I takiej kancelarii to nawet nie powierzyłbym wyczyszczenia własnych butów!!!

  Andrzej

  10 Sie 17 11:41

 18. W moim przypadku Firma Inkasso Kaczmarski podjęła próbę wyłudzenia kwoty powyżej 10 000 PLN przesyłając mi absurdalne pisma, w których byłam straszona całym mnóstwem konsekwencji niezapłacenia, z których postępowanie sądowe i egzekucja komornicza były tej najmniejszej wagi. Sprawa zostanie przeze mnie zgłoszona do prokuratury i Komisji Nadzoru Finansowego.

  Aneta

  12 Sie 17 08:58

 19. W momencie kiedy zadzwoniłam do firmy aby dowiedzieć się o podstawę przesłania na mój adres pism wzywających do natychmiastowej zapłaty nieistniejącego długu oraz straszenia mnie mnóstwem konsekwencji pracownik firmy próbował całkowicie bagatelizować sprawę tłumacząc, że takie listy w firmie Inkasso Kaczmarski PRZESYŁA SYSTEM KOMPUTEROWY FIRMY !!!! Listy odebrała moja mama, która choruje na nadciśnienie, nie muszę chyba opisywać jakie były dalsze konsekwencje przeczytania przez nią bezprawnego wezwania do zapłaty kwoty powyżej 10000 PLN w terminie do 5 dni. Cała rozmowa z pracownikiem firmy Inkasso Kaczmarski została przeze mnie nagrana i wraz z pismami bedzi stanowić podstawę przekazania sprawy do prokuratora.

  Aneta

  12 Sie 17 09:09

 20. Możemy też opublikować wszystko na tym blogu, jako główne notki. Jak chcecie, to przesyłajcie nagrania, pisma etc. na maila poczta@pamietnikwindykatora.pl

  admin

  12 Sie 17 09:42

 21. Firma Kaczmarski to porażka… Potrafią tylko straszyć i stawiać dlużnikowi chore terminy spłat z których nie jest w stanie się wywiązać… Panie tam pracujące są aroganckie i beszczelne… Wogóle nie słuchają co się do nich mówi tylko upierają się przy swoim… Różnie w życiu bywa może się coś poplątać.. Ale z tą firmą dłużnik nie ma szans się dogadać w żaden sposób…

  Olinek

  1 Wrz 17 00:46

 22. Witam, nie wiem jak reszta pracowników, ale Pani Kamila M. z firmy Kaczmarski z Wrocławia wyróżnia się niesamowitym chamstwem i arogancją. Jeszcze nigdy nie byłam świadkiem tak prowadzonej rozmowy. Taki pracownik na pewno nie świadczy o profesjonalizmie firmy, a jedynie zaniża poziom świadczonych usług i robi zła opinię na zewnątrz.

  Kasia

  8 Wrz 17 11:27

 23. Jest gdzieś lista numerów, z których te misie pysie dzwonią? Zablokowałem ich już kilkadziesiąt ale chciałbym hurtem zrobić czarną listę wszystkich.

  xxx

  14 Wrz 17 16:23

 24. Straszą windykacją terenową a nie mają pracowników, których mogliby wysłać w teren. Mało profesjonalna firma. Nie należy traktować ich poważnie.

  Zuzka

  23 Wrz 17 00:05

 25. Chyba większość firm windykacyjnych tylko straszy.

  admin

  23 Wrz 17 07:46

 26. Czytam opinie i ciężko mi uwierzyć.. z Kaczmarski Inkasso miałam dobre doświadczenia. Pomogli mi bardzo, w sumie gdy już się poddałam z odzyskaniem swojej kasy. Sprawnie im to poszło, w sumie nawet się nie spodziewałam że dadzą radę, bo sprawa dość ciężka.

  Katarzyna

  24 Wrz 17 23:15

Skomentuj