Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

mBank (kredyty, konta) – opinie

komentarze 3

Ciekaw jestem Waszych opinii o mBanku i zapewne ciekawych jest mnóstwo osób które zamyślają założyć we m banku konto osobiste lub firmowe (tudzież też lokatę) bądź kredyt wziąć.

Ja jestem klientem mBanku od 15 lat, mam w nim konto osobiste a gdy prowadziłem działalność gospodarczą, miałem tam też konto firmowe. Miałem też limit kredytowy – firmowy (mBank jest więc, jak większość banków, bankiem uniwersalnym – dla prywatnych osób i dla firm). Generalnie byłem i jestem zadowolony, choć oczywiście w danym momencie może niejedne inny bank oferuje formalnie korzystniejsze warunki. Ja jednak nie należę do pokroju osób które zmieniają konto dowiedziawszy się, że inny bank akurat oferuje korzystniejsze warunki (poza tym, warunki umowy mogą się zmienić z czasem na mniej korzystne). Poza tym wiecie, jak się jest z danym bankiem 15 lat, to siła przyzwyczajenia może robić swoje (jeżeli ten bank nagle nie zacznie zbytnio „przeginać”).

mBank to dla mnie przede wszystkim bardzo wygodne korzystanie z bankowości elektronicznej. No ale ja nigdy większego kredytu w tym banku nie miałem a gdybym miał zaciągnąć to już oczywiście skrupulatnie porównałbym koszty we wszystkich bankach komercyjnych.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

21/07/2016

kategoria banki

Komentarze do 'mBank (kredyty, konta) – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ja też jestem klientem mBanku od 5 lat znaczy się konto mam w tym banku, bo kredytu na razie nie potrzebowałem nie licząc korzystania z karty kredytowej. jedyna rzecz która mnie zirytowała ale na krótko, bo szybko się przyzwyczaiłem, to zmiana interfejsu. Wcześniej miałem konta w kilku bankach i dopiero w mbanku jestem zadowolony.

  siwy

  28 Lis 16 11:51

 2. Mnie też na początku denerwował nowy panel ale jak go opanowałem i poznałem wszystkie funkcjonalności, to teraz uważam, że jest lepszy od poprzedniego.

  admin

  28 Lis 16 12:21

 3. Ja mam konto firmowe i osobiste w mBanku, więc wyrażę swoja opinię. Za każdy przelew z konta firmowego płacę 1,50 zł. Jakiś czas temu wprowadzili opcję wyszukiwania przelewów przychodzących i wychodzących (choćby sprzed lat) i to mi się bardzo podoba, bo nieraz potrzebowałem skorzystać z tej opcji. Można też wreszcie uzyskiwać w PDF potwierdzenia operacji na koncie. Pobierana jest natomiast prowizja od niewykorzystanego kredytu na koncie. Może są lepsze konta firmowe, ale ja się po prostu przyzwyczaiłem i nie chciałoby mi się otwierać konta firmowego w innym banku i zgłaszać w urzędach. Konto jest nieoprocentowane o ile mi wiadomo. No, o parametrach to każdy może sobie przeczytać w ofercie, a ja tylko jeszcze napisze, że konto jest według mnie przyjazne jak chodzi o użytkowanie.

  Stachu

  30 Lis 16 08:26

Skomentuj