Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

mBank (kredyty, konta) – opinie

skomentuj

Ciekaw jestem Waszych opinii o mBanku i zapewne ciekawych jest mnóstwo osób które zamyślają założyć we m banku konto osobiste lub firmowe (tudzież też lokatę) bądź kredyt wziąć.

Ja jestem klientem mBanku od 15 lat, mam w nim konto osobiste a gdy prowadziłem działalność gospodarczą, miałem tam też konto firmowe. Miałem też limit kredytowy – firmowy (mBank jest więc, jak większość banków, bankiem uniwersalnym – dla prywatnych osób i dla firm). Generalnie byłem i jestem zadowolony, choć oczywiście w danym momencie może niejedne inny bank oferuje formalnie korzystniejsze warunki. Ja jednak nie należę do pokroju osób które zmieniają konto dowiedziawszy się, że inny bank akurat oferuje korzystniejsze warunki (poza tym, warunki umowy mogą się zmienić z czasem na mniej korzystne). Poza tym wiecie, jak się jest z danym bankiem 15 lat, to siła przyzwyczajenia może robić swoje (jeżeli ten bank nagle nie zacznie zbytnio „przeginać”).

mBank to dla mnie przede wszystkim bardzo wygodne korzystanie z bankowości elektronicznej. No ale ja nigdy większego kredytu w tym banku nie miałem a gdybym miał zaciągnąć to już oczywiście skrupulatnie porównałbym koszty we wszystkich bankach komercyjnych.

kategoria: banki

Skomentuj