Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank BPH (kredyty, konta) – opinie

skomentuj

Zapraszamy do wpisywania opinii o Banku BPH SA wchodzącego w skład Grupy GE Capital (jedna z największych światowych korporacji), w tym o oferowanych przez ten bank kredytach i kontach oraz lokatach. Jest to ogólnopolski bank uniwersalny, oferujący wszelkie rodzaje kredytów oraz depozytów (lokat i rachunków rozliczeniowych i oszczędnościowych) oraz produkty inwestycyjne zarówno dla osób indywidualnych jak też dla firm (małych, średnich i dla korporacji). W skali kraju Bank BPH SA posiada około czterystu własnych oddziałów oraz partnerskich placówek ale też oczywiście oferuje bankowość internetową oraz telefoniczną. Sam byłem klientem tego banku (a dokładniej jeszcze sprzed podziału tegoż) ale było to przysłowiowe wieki temu więc praktycznie nic nie mam do powiedzenia. Oczywiście akcje tego banku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Siedziba banku BPH SA mieści się przy ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk i jest to zarazem adres korespondencyjny dla klientów tego banku natomiast adres centrali to ul. Towarowa 25A, 00-958 Warszawa.

Liczę na obiektywne, rzetelne opinie z uzasadnieniem, najchętniej od tych Internautów którzy jak to się mówi, mają skalę porównawczą z innymi bankami z których oferty skorzystali / mieli zamiar skorzystać.

Lipiec 18th, 2016 at 6:07 am

kategoria: banki

Skomentuj