Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank BPH (kredyty, konta) – opinie

komentarze 3

Zapraszamy do wpisywania opinii o Banku BPH SA wchodzącego w skład Grupy GE Capital (jedna z największych światowych korporacji), w tym o oferowanych przez ten bank kredytach i kontach oraz lokatach. Jest to ogólnopolski bank uniwersalny, oferujący wszelkie rodzaje kredytów oraz depozytów (lokat i rachunków rozliczeniowych i oszczędnościowych) oraz produkty inwestycyjne zarówno dla osób indywidualnych jak też dla firm (małych, średnich i dla korporacji). W skali kraju Bank BPH SA posiada około czterystu własnych oddziałów oraz partnerskich placówek ale też oczywiście oferuje bankowość internetową oraz telefoniczną. Sam byłem klientem tego banku (a dokładniej jeszcze sprzed podziału tegoż) ale było to przysłowiowe wieki temu więc praktycznie nic nie mam do powiedzenia. Oczywiście akcje tego banku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Siedziba banku BPH SA mieści się przy ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk i jest to zarazem adres korespondencyjny dla klientów tego banku natomiast adres centrali to ul. Towarowa 25A, 00-958 Warszawa.

Liczę na obiektywne, rzetelne opinie z uzasadnieniem, najchętniej od tych Internautów którzy jak to się mówi, mają skalę porównawczą z innymi bankami z których oferty skorzystali / mieli zamiar skorzystać.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

18/07/2016

kategoria banki

Komentarze do 'Bank BPH (kredyty, konta) – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Bardzo dobry bank, polecony mi przez znajomych. zacząć wypada od tego, że prawie bez kolejki w placówce, chociaż na takową nastawiłam się psychicznie po doświadczeniach w Getin. Jestem już pół roku klientką BPH i obsługa jest w porządku, z konta też jestem zadowolona.

  Sylwia

  1 Gru 16 10:01

 2. Bank BPH ma konta których nie ma w Ognivo, myślę że to ważna informacja dla dłużników których w naszym kraju jest bardzo dużo i którzy uciekają przed komornikiem.

  kekusz

  23 Gru 16 12:56

 3. BPH podobno też jest już w Ognivo, nie ma już banku poza Ognivo, chyba że za granica oczywiście.

  amper

  24 Gru 16 08:55

Skomentuj