Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank Zachodni WBK (kredyty, konta) – opinie

skomentuj

Bank Zachodni WBK (w skrócie: BZ WBK) jest bankiem uniwersalnym czyli takim który ma ofertę kredytów i depozytów (kont, terminowych lokat) dla klientów indywidualnych (osób prywatnych) oraz dla firm małych i średnich jak też dla korporacji. Obecnie należy do grupy Santander i znajduje się na trzecim miejscu wśród banków jak chodzi o wielkość aktywów. Na dzień 29 lipca 2016 roku miał 662 placówki własne, 113 placówek partnerskich, 1565 bankomatów oraz 580 wpłatomatów. Taka liczna placówek daje Bankowi BZ WBK 3 miejsce pod tym względem.

Podziel się pod spodem swoją opinią o tym banku, o kredycie który zaciągnąłeś w nim lub chciałeś zaciągnąć, o kontach bankowych, lokatach i o poziomie obsługi. Na swej stronie internetowej bank ten informuje, że największą wartością dlań są relacje z Klientami oparte na zaufaniu – jak to jest według Ciebie realizowane w praktyce przez omawiany bank?

W skład Grupy Banku Zachodniego wchodzą też spółki prowadzące działalność w zakresie leasingu, faktoringu, usług maklerskich, zarządzania aktywami, funduszy inwestycyjnych, private bankingiem oraz pośrednictwa w zakresie sprzedaży ubezpieczeń.

W reklamach produktów tego banku brali udział znani aktorzy: Danny DeVito, Gérard Depardieu, Chuck Norris, Antonio Banderas.

Czerwiec 12th, 2016 at 6:48 pm

kategoria: banki

Skomentuj