Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank Zachodni WBK (kredyty, konta) – opinie

1 komentarz

Bank Zachodni WBK (w skrócie: BZ WBK) jest bankiem uniwersalnym czyli takim który ma ofertę kredytów i depozytów (kont, terminowych lokat) dla klientów indywidualnych (osób prywatnych) oraz dla firm małych i średnich jak też dla korporacji. Obecnie należy do grupy Santander i znajduje się na trzecim miejscu wśród banków jak chodzi o wielkość aktywów. Na dzień 29 lipca 2016 roku miał 662 placówki własne, 113 placówek partnerskich, 1565 bankomatów oraz 580 wpłatomatów. Taka liczna placówek daje Bankowi BZ WBK 3 miejsce pod tym względem.

Podziel się pod spodem swoją opinią o tym banku, o kredycie który zaciągnąłeś w nim lub chciałeś zaciągnąć, o kontach bankowych, lokatach i o poziomie obsługi. Na swej stronie internetowej bank ten informuje, że największą wartością dlań są relacje z Klientami oparte na zaufaniu – jak to jest według Ciebie realizowane w praktyce przez omawiany bank?

W skład Grupy Banku Zachodniego wchodzą też spółki prowadzące działalność w zakresie leasingu, faktoringu, usług maklerskich, zarządzania aktywami, funduszy inwestycyjnych, private bankingiem oraz pośrednictwa w zakresie sprzedaży ubezpieczeń.

W reklamach produktów tego banku brali udział znani aktorzy: Danny DeVito, Gérard Depardieu, Chuck Norris, Antonio Banderas.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

12/06/2016

kategoria banki

1 komentarz do 'Bank Zachodni WBK (kredyty, konta) – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Rozstałam się z tym bankiem, przerwy konserwacyjne w ciągu dnia za bardzo szkodziły moim nerwom. Poza tym bz wbk do tanich banków się nie zalicza więc nie żałuję.

    olcha

    12 Gru 16 15:17

Skomentuj