Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Global Protection Group wprowadza w błąd klienta a sąd…

skomentuj

Global Protection Group Przemysław Grabowski to nierzetelna (delikatnie mówiąc) firma i o tym już pisałem w niejednym miejscu w internecie, w tym i na tym blogu: Ostrzegam przed GLOBAL PROTECTION GROUP. Tym razem przyszła mi na myśl jedna z niewypełnionych deklaracji umownych tego „profesjonalisty” – Przemysława Grabowskiego nad którą do tej pory nie rozwodziłem się nigdzie. Chodzi wiecie o to, że w umowie o ochronę zobowiązał się, że plan ochrony zostanie sporządzony i że zostanie ten plan zaakceptowany przez Policję.

Global Protection Group nie wywiązał się między innymi i z tej właśnie deklaracji. A niewywiązanie się między innymi i z tego zobowiązania (generalnie, złożenie w umowie jakiegokolwiek nieprawdziwego oświadczenia), uprawniało klienta do wypowiedzenia umowy o ochronę bez zachowania okresu wypowiedzenia. W związku z tym, sprawa trafiła na drogę sądową. A wiecie co stwierdziło trzech szkodników w sędziowskich togach? Ano stwierdzili, że wypowiedzenie umowy bez zachowania terminu wypowiedzenia nie jest możliwe gdyż… Policja nie zajmuje się akceptowaniem planów ochrony osobistej w takich przypadkach!!!

No ja bardzo przepraszam, ale czy to nie jest jednak nieprawdziwe oświadczenie, gdy ten „profesjonalista” Przemysław Grabowski w umowie deklaruje że będzie zaakceptowany plan ochrony a okazuje się że akceptacja (jak twierdzą szkodnicy – „sędziowie”) nie jest możliwa? No przecie do ku…wy nędzy, klient który nie ma styczności z branżą ochroniarską zaufał „profesjonaliście” a ten wprowadził go w błąd, czyż nie? No, klient ma prawo myśleć „o, profesjonalne podejście, podpiszę z nim umowę” a później okazuje się, że został oszukany, bo „profesjonalista” Przemysław Grabowski obiecał coś, czego zrealizować się nie dało. A ponieważ bzdurzył w umowie że ma doświadczenie międzynarodowe, no to powinien wiedzieć, co się da a czego nie da się zrobić, czyż nie?

No i sami powiedzcie, czy takie „numery” w sądzie (kilka w tej jednej sprawie) w sumie nie uprawniają do podejrzeń (do podejrzeń – spekulacji), że prawnik Przemysława Grabowskiego wręczył tym „sędziom” łapówkę? A wcześniej, w pierwszej instancji, też było „ciekawie”. Taki przykład fikcji praworządności – dwuinstancyjnej sądowej.

OSTRZEGAM PRZED ZAWIERANIEM UMÓW Z FIRMĄ GLOBAL PROTECTION GROUP PRZEMYSŁAW GRABOWSKI

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

25/05/2016

kategoria sędziowie

Skomentuj