Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pomyśl o rodzinie (w tym o rodzicach) gdy „zadzierasz” z chuliganami / bandytami

skomentuj

Znalazłem w archiwum wiadomości mailowych odpowiedź jednej potencjalnej a następnie faktycznie klientki którą poinformowaliśmy o tym, że w jej sprawie (z wyrokiem i po bezskutecznej egzekucji komorniczej) potrzeba niekonwencjonalnych, dokuczliwych działań i czy nie obawia się zemsty dłużników jeśli takie podejmiemy. Oto odpowiedź:

Proszę o informację, jakie dane i dokumenty Pan w tej sprawie potrzebuje. Nie będziemy się „szczypać” z patologią, koniec z pobłażaniem. Proszę wykorzystać wszystkie dostępne metody, aby oddali dług – zależy mi na skuteczności, nie na dobrej opinii wśród tych wandali. Ja obecnie nie mieszkam w tym mieście co oni (musiałem się przez nich wyprowadzić, bo nie dawali mi żyć w spokoju), jedynie moja mama, ale myślę, że jej z ich strony nic nie grozi. Podam Panu kilka podstawowych informacji Dłużników jest dwóch, mieszkają w Szczecinie, posiadam adresy zamieszkania. Podobno nie mają dochodów, choć obydwaj pracują. Jeden wynajmuje mieszkanie, drugi mieszka z rodzicami, udając niezdolnego do pracy i bez majątku. Proszę o informację co jeszcze potrzebuje Pan w tej sprawie wiedzieć, aby zacząć działać.

Napisałem w tytule „zadzierasz” w cudzysłowie, bo przecież ta pani miała interes faktyczny a nawet na swój sposób 😉 prawny a nie że ona ich dla zabawy chciała pognębić w sytuacji gdy oni w niczym jej nie zawinili.

Okazała się być złym prorokiem dla swojej mamy, bo ją napadli i trochę poturbowali, na szczęście nie na tyle że musiała być hospitalizowana. No i córka wycofała zlecenie.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

20/04/2016

kategoria: windykacja

Skomentuj