Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bezprawna „ważna” uchwała łódzkich radnych w sprawie stosowania nieopublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego

komentarze 3

Otóż jak pisze onet.pl: http://wiadomosci.onet.pl/lodz/wazna-uchwala-lodzkich-radnych-wyroki-tk-choc-niepublikowane-sa-wiazace-dla-wladz/01qd23 łódzcy radni ‚wymyślili” że nieopublikowane wyroki Trybunału Konstytucyjnego są wiążące i będą je stosować.

W związku z powyższym wystosowałem do nich maila i do wiadomości tvn (o ile wiem, to grupa onet.pl jest z nimi powiązana), bo do wiadomości onet.pl nie da się – nie ma podanego adresu e-mail do kontaktu z czytelnikami (podają tylko adresy e-mail do kontaktu w sprawach komercyjnych 🙁 ): Nie macie prawa stosować nieopublikowanego wyroku Trybunału Konstytucyjnego! – nie można stosować nieopublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego; w tym moim wyżej wskazanym wpisie podaję wykładnię prawną.

No nie mają prawa i już, jeżeli nie zgadzasz się ze mną, to zakwestionuj mi to merytorycznie czyli powołując się na przepisy prawa. Ja się powołałem na przepisy prawa.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

20/04/2016

kategoria sędziowie

Komentarze do 'Bezprawna „ważna” uchwała łódzkich radnych w sprawie stosowania nieopublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego'

Subscribe to comments with RSS

 1. powiem krótko: miejsce wszystkich PiSd jest przed plutonem egzekucyjnym, gdyż PiSdy to kremlowska agentura.

  myślałem że nic gorszego nie może się przytrafić niż PO… jednak nie doceniłem haseł polska w ruinie i inne… niestety wkrótce wszyscy będziemy beczeć i kwiczeć z powodu nierządu beaty straszydło, a dokładniej to takiego bezzębnego pedała z żoliborza

  ryszard ochódzki

  26 Kwi 16 10:34

 2. Mnie tu nie chodzi o PiS tylko o to, że prawo ma być prawem. Skoro jest zapis w Konstytucji, to trzeba respektować a nie „rżnąć głupa” gdy coś jest niewygodne im – opozycji, przeciwnikom.

  admin

  26 Kwi 16 10:38

 3. Głupa to rżnie PiSda. tylko że my wszyscy za to zapłaczemy…

  ryszard ochódzki

  26 Kwi 16 11:48

Skomentuj