Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pożyczka TAKTO – opinie

1 komentarz

Dzisiaj pozwalam sobie poruszyć temat opinii o pozabankowej pożyczce TAKTO oferowanej przez firmę TAKTO FINANSE Sp. z o.o. Na wstępie informuję, że tę przez pewien czas promowałem na tym blogu wraz z innymi pozabankowymi pożyczkami – chwilówkami których oferty proponuję tutaj. Jednakże współczynnik rzekomo odrzuconych – niepoprawnych wniosków (bądź takich po których rzekomo nie udało się nawiązać kontaktu z wnioskującym) był tak wysoki, że ofertę tej pożyczki wyrzuciłem bezpowrotnie z tego zestawienia wskazanego wyżej.

W TAKTO FINANSE można pożyczyć od 500 zł. do 10.000 zł. na okres od 6 miesięcy poprzez okresy będące krotnością 6 miesięcy aż do 36 miesięcy czyli trzech 3 lat oczywiście. Przy pomocy kalkulatora pożyczki dostępnego na stronie internetowej tej firmy można sprawdzić całkowity koszt pożyczki. Postanowiłem tenże porównać z kosztem pożyczki Provident która też ma kalkulator kosztów na swej stronie internetowej.I tak też na przykład biorąc pożyczkę TAKTO w kwocie 5.000 zł. ma 12 miesięcy, w sumie musisz zwrócić 8.176 złotych. Natomiast biorąc pożyczkę w takiejże kwocie i na takiż okres czasu w Provident, musisz zwrócić w sumie 7.938,84 złotych czyli taka pożyczka jest w Provident o 237,16 zł. tańsza niż w TAKTO.

Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę, że TAKTO wymaga braku zadłużeń wpisanych do BIG (rejestry długów) oraz BIK a Provident, jak mi wiadomo, nie sprawdza ani BIG ani BIK i w związku z tym nazwijmy „ma prawo być droższa pożyczką” a jest tańszą niż TAKTO, to ja już nic więcej nie będę tu pisał, nic więcej nie będę zgłębial w ofercie pożyczki TAKTO i zakończę konkluzją: nie polecam pożyczki TAKTO.

No ale jak macie własne opinie, to oczywiście chętnie się z nimi zapoznamy. Piszcie poniżej.

Aha, pożyczkę Provident możecie szybko wziąć poprzez baner znajdujący się w zestawieniu wskazanym we wstępie.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

13/04/2016

1 komentarz do 'Pożyczka TAKTO – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. w TAKTO nawet jak nie będziesz nigdzie wpisany, to też możesz nie dostać. wystarczy że jesteś „awanturującym się klientem” ultimo albowiem TAKTO to twór ultimo

    ryszard ochódzki

    29 Kwi 16 01:57

Skomentuj