Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pożyczka TAKTO – opinie

1 komentarz

Dzisiaj pozwalam sobie poruszyć temat opinii o pozabankowej pożyczce TAKTO oferowanej przez firmę TAKTO FINANSE Sp. z o.o. Na wstępie informuję, że tę przez pewien czas promowałem na tym blogu wraz z innymi pozabankowymi pożyczkami – chwilówkami których oferty proponuję tutaj. Jednakże współczynnik rzekomo odrzuconych – niepoprawnych wniosków (bądź takich po których rzekomo nie udało się nawiązać kontaktu z wnioskującym) był tak wysoki, że ofertę tej pożyczki wyrzuciłem bezpowrotnie z tego zestawienia wskazanego wyżej.

W TAKTO FINANSE można pożyczyć od 500 zł. do 10.000 zł. na okres od 6 miesięcy poprzez okresy będące krotnością 6 miesięcy aż do 36 miesięcy czyli trzech 3 lat oczywiście. Przy pomocy kalkulatora pożyczki dostępnego na stronie internetowej tej firmy można sprawdzić całkowity koszt pożyczki. Postanowiłem tenże porównać z kosztem pożyczki Provident która też ma kalkulator kosztów na swej stronie internetowej.

I tak też na przykład biorąc pożyczkę TAKTO w kwocie 5.000 zł. ma 12 miesięcy, w sumie musisz zwrócić 8.176 złotych. Natomiast biorąc pożyczkę w takiejże kwocie i na takiż okres czasu w Provident, musisz zwrócić w sumie 7.938,84 złotych czyli taka pożyczka jest w Provident o 237,16 zł. tańsza niż w TAKTO.

Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę, że TAKTO wymaga braku zadłużeń wpisanych do BIG (rejestry długów) oraz BIK a Provident, jak mi wiadomo, nie sprawdza ani BIG ani BIK i w związku z tym nazwijmy „ma prawo być droższa pożyczką” a jest tańszą niż TAKTO, to ja już nic więcej nie będę tu pisał, nic więcej nie będę zgłębial w ofercie pożyczki TAKTO i zakończę konkluzją: nie polecam pożyczki TAKTO.

No ale jak macie własne opinie, to oczywiście chętnie się z nimi zapoznamy. Piszcie poniżej.

Aha, pożyczkę Provident możecie szybko wziąć poprzez baner znajdujący się w zestawieniu wskazanym we wstępie.

1 komentarz do 'Pożyczka TAKTO – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. w TAKTO nawet jak nie będziesz nigdzie wpisany, to też możesz nie dostać. wystarczy że jesteś „awanturującym się klientem” ultimo albowiem TAKTO to twór ultimo

    ryszard ochódzki

    29 Kwi 16 at 01:57

Skomentuj