Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

W sprawie nieroba / przestępcy – prezesa SO w Katowicach Minister Sprawiedliwości postuluje sąd dyscyplinarny

skomentuj

Nie w mojej sprawie w której go takimi tytułowymi epitetami mianuję a o której (bez szczegółów bo wciąż „ciśnienie mi się podnosi” gdy myślę o nich) pisałem tutaj: Czy prezes SO w Katowicach – sędzia Jacek Gęsiak ma „spojrzenie gada”?. Chodzi o sprawę mobbingu a przede wszystkim, jak mniemam, o zwolnienie pracownika (asystentki sędziego) z pracy gdy ta na zwolnieniu lekarskim przebywała.

To Minister Sprawiedliwości w aktualnym rządzie – Zbigniew Ziobro taki wniosek złożył i o tym możecie przeczytać w Gazecie Prawnej a dokładnie tutaj. Ta pani jednak, po opublikowaniu jej delikatniejszego tekstu w Gazecie Prawnej napisała później coś konkretniejszego do aferyprawa.eu i to Wam proponuje przeczytać tutaj (wyżej ten mocniejszy tekst a poniżej wcześniejszy który w Gazecie Prawnej został opublikowany).

Być może kolega / koleżanka nieroba / przestępcy prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach „sędziego” Jacka Gęsiaka będzie w tym sądzie dyscyplinarnym „orzekać” w jego sprawie. A może przeciwnie, a może naprawdę wszystko jest zgodnie z prawem, nie wiem. Jednak smród już rozszedł się. Coś się zaczyna dziać przeciwko „bosskim nietykalnym”. Widzieliście kiedyś coś podobnego tzn. taką akcję przeciwko któremuś „bosskiemu”? Jedno jest pewne, w moim przekazie mojej sprawy do której link we wstępie, przekłamań nie ma. Tym bardziej skłonny jestem wierzyć, że wersja pani Pawłowskiej jest tą prawdziwą.

Czy minister Zbigniew Ziobro jest „nawiedzony”? Oby. Potrzebujemy „nawiedzonych” aby zrobić porządek.

kategoria: sędziowie

Skomentuj