Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Do pokrzywdzonych przez Sąd Okręgowy w Tarnowie. Punkt zborny.

komentarze 3

Skrzywdził Cię Sąd Okręgowy w Tarnowie (jako I instancja lub jako II – sąd odwoławczy) a tak naprawdę sędzia, sędziowie tegoż sądu (bo przecież to ludzie – sędziowie wyroki wydają choć jakby sądem się zasłaniają jako instytucją)? Podaj zatem w komentarzu imię i nazwisko sędziego który Cię skrzywdził oraz namiary na Ciebie (adres e-mail) dla innych pokrzywdzonych. Już Ci mówię, po co. Otóż wyrok uzyskany przestępstwem jest nieważny. Jeżeli zatem obiektywnie uważasz, że zostałeś skrzywdzony i to celowo czyli na skutek bezczelnych pomyłek, przeoczenia dowodów oczywistych i niezbitych, urąganie podstawowej logice po to, aby tylko wydać wyrok niekorzystny dla Ciebie (a korzystny dla strony przeciwnej), to daj na siebie namiary aby i inni podobnie skrzywdzeni przez takiego „sędziego” mogli z Tobą się skontaktować. Albowiem w jedności siła… Jeżeli takie „dziwne” błędy, przeoczenia i debilizm ujawnione zostaną w dwóch lub więcej sprawach, to łatwiej będzie zmusić właściwe organy do rzetelnej oceny postępowań takiego bydlaka i skazania go. A wtedy niekorzystny wyrok wydany przeciwko Tobie będzie można uznać za nieważny i wznowić postępowanie. Zwykle chodzi o krzywdę o podłożu korupcyjnym ale nie trzeba udowadniać że celowa krzywda to efekt przyjęcia korupcyjnej korzyści majątkowej lub osobistej. Wystarczy po prostu uznać, że jest to celowe działanie na szkodę strony mniejsza o podłożu którym może być po prostu złośliwość.

Sąd Okręgowy w Tarnowie nazwisk sędziów nie podaje ale to bez większego znaczenia. Wykaz sędziów orzekających aktualnie (na dzień 01.04.2016 r. znajduje się poniżej. Nie ma też znaczenia czy sędzia który Cię w tym sądzie skrzywdził jeszcze tu orzeka czy już nie (czy jest „w stanie spoczynku”). Podaj jego dane i namiary na Ciebie.

Wydział I Cywilny:

Edward Panek
Andrzej Bosak
Irena Choma-Piotrowska
Wiesław Grajdura
Barbara Grodkowska
Ewa Gut
Waldemar Nawrocki
Mariusz Sadecki
Marek Syrek
Piotr Wicherek
Wiesław Zachara

Wydział II Karny:

Jacek Satko
Jacek Bania
Kinga Braty
Tomasz Kozioł
Barbara Polańska-Seremet
Agnieszka Sadecka
Rafał Wagnerowski

Wydział III Penitencjarny:

Barbara Wójcik
Paweł Kijowski
Tomasz Nowiński
Wojciech Zięć

Wydział IV Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:

Kazimierz Kostrzewa
Natalia Lipińska
Jacek Liszka
Mariusz Musiał
Dariusz Płaczek

kategoria: sędziowie

Komentarze do 'Do pokrzywdzonych przez Sąd Okręgowy w Tarnowie. Punkt zborny.'

Subscribe to comments with RSS

 1. milew

  1 Kwi 16 at 22:47

 2. Dziękuję, ja szukałem i nie znalazłem. Później ich wszystkich wkleję do wpisu.

  admin

  2 Kwi 16 at 07:24

 3. podaje nazwiska sedziow SO w Tarnowie ktorzy powinni zostac pociagnieci do odpowiedzialnosci za nieprzestrzeganie przepisow prawa lacznie z wydaleniem z zawodu. To Zachara W. Panek E. Sadecki M.

  Anonim

  12 Paź 16 at 23:43

Skomentuj