Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Naprawdę „wolałby” Pan Panie Ministrze Zbigniewie Ziobro?

komentarze 2

Przyznam, że jestem trochę zawiedziony tym, że „wolałby” Pan ale też nie wiem czy podstawy do zawodu mam. Gdzieś czytałem o tym, że szykuje Pan ławę przysięgłych dla sędziów, gdzieś (indziej chyba) czytałem też, że szykuje Pan wydział w Policji do walki z przestępczością w sądach, wśród sędziów należy dodać, bo przecież nie chodzi nam tu o to, aby ścigać protokolantów którzy jointy w kiblu palą.

No a tu takie teksty, no tu: Bardzo bym chciał

Czy Pan wie, co się w tej grupie dzieje w skali kraju, czy Pan nie wie? Czy Panu tylko donoszą obywatele i Pan tego nie weryfikuje, nie czyta, czy przeciwnie, czyta Pan i może na własnej skórze doświadczył? Obstawiam raczej to drugie.

Nie ma sensu „krygować się”. Wyglądałoby to znacznie lepiej, gdyby Pan powiedział, że na podstawie informacji tudzież doświadczeń z tym gó…nem jak kraj nasz staropolski długi i szeroki, ma Pan podstawy obawiać się, że jest to prawda.

Obawia się Pan zarzutu takiego, że zaczailiście się akurat na tego sędziego co Pana Kamińskiego od CBA skazał? A jeśli nawet, to co w tym złego? Sztuka jest sztuka.

Teraz ciekawe, co stwierdzi prokuratura, „niezależna” oczywiście, z oczami zasłoniętymi niczym Temida 😉 Bynajmniej nie przesądzam ale wybaczcie, Czytelnicy Szanowni, nie mogę pozbyć się uprzedzeń.

P.S. Jeżeli jest tak, jak czuję, to proszę uważać, przytaczam komentarz do tego wywiadu z innej, już nie pamiętam z której strony www: „Brawo ale mam nadzieje, Panie Ziobro, że wie Pan z kim Pan zadarł”.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

25/02/2016

kategoria sędziowie

Komentarze do 'Naprawdę „wolałby” Pan Panie Ministrze Zbigniewie Ziobro?'

Subscribe to comments with RSS

 1. Według informacji pozyskanych przeze mnie, to lwi odsetek sędziów jest potomkiem „sędziów” z czasu stalinizmu, przywiezionych do Polski z Rosji oraz wybranych z polskiego elementu.

  Możemy tylko dyskutować o dziedziczeniu bądź nie dziedziczeniu złych genów, chyba wiesz o czym mówię.

  Billy Bibbit

  26 Lut 16 15:15

 2. Możliwe. Ponoć profesor Zoll napisał (zapytany o „dziedziczenie” urzędu sędziowskiego), że potomkowie sędziów mają w genach prawo. 😉 Jednakże nie upraszczałbym (póki co) tak, że potomek bandyty też musi być bandytą. Jak już, to pod presją „systemu” ale nie tylko dlatego, że jest potomkiem bandyty.

  admin

  26 Lut 16 15:25

Skomentuj