Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Przykleili mi na furtkę klepsydrę o zmarłym (byłym) policjancie

komentarze 2

Być może przeczyta ten wpis osoba która to zrobiła a mógł to być ktoś z jego rodziny albo „koledzy” z policji.

W lecie zeszłego roku złożyłem zawiadomienie i brałem udział w czynnościach operacyjnych przeciwko temu policjantowi który był wówczas komendantem komisariatu w Sławkowie – w miasteczku graniczącym z Sosnowcem w którym mieszkam. Pisały o zatrzymaniu go media, np. tutaj. Funkcjonariusze BSW KGP (nie Komendy Wojewódzkiej, jak piszą w tym wskazanym wyżej materiale, tylko Komendy Głównej) którzy ścigają policyjnych bandytów, zatrzymali go pod moim domem. Nie chodziło tylko o korupcję ale też o inne przestępstwo, przeciwko mnie.

W poniedziałek późnym wieczorem, wychodząc z psem stwierdziłem iż na furtce jest klepsydra informująca o tym, że on zmarł w dniu 30 stycznia b.r. Nie mieszkał ani w okolicy ani w Sosnowcu ale klepsydrę ktoś bezczelnie umieścił na mojej furtce. Może miało to wzbudzić u mnie poczucie winy (???!!!) a może zasugerować, że niedługo będzie na mojej furtce klepsydra informująca o moim zejściu z tego łez padołu. Nazajutrz chłopaki z BSW których o tym poinformowałem sprawdzili, że istotnie facet nie żyje. Nie dopytywałem się czy to naturalna śmierć, czy morderstwo, czy samobójstwo, bo raczej mnie to mało obchodzi…

Do rodziny zmarłego: proszę Państwa, ja go nie zabiłem, ja się broniłem, złożyłem zawiadomienie i współpracowałem z organami ścigania. Uważają Państwo, że miałem dać się zastraszyć, zniszczyć, bo to policja a im się tak nie robi? Informuję też Państwa, że zmarły nie działał sam… Tylko że choć o tym wiem (widziałem, słyszałem), to nie mam na to dowodów (nie spodziewałem się, nie nagrałem). Nie wiem, czy zmarły przyznał się iż miał wspólników, czy „nie puścił farby” przeciwko „kolegom” (a może miał zamiar sypać…?). Pretensje mogą Państwo mieć tylko do zmarłego tudzież do „kolegów” z policji.

Do „kolegów” zmarłego z policji, jeśli to któryś z nich tą klepsydrę przyczepił: Pierd…lony śmieciu (jeden z drugim) co Ty sobie gnoju myślisz? Że Ci ch…ju więcej wolno, bo Ty policjantem jesteś? Że powinienem jak wyżej? Jeb…ny śmieciu jeden z drugim: za Waszą „robotę” Państwo Wam płaci. jak Ci cię ch…ju nie podoba, to zmień pracę.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

04/02/2016

kategoria policja

Komentarze do 'Przykleili mi na furtkę klepsydrę o zmarłym (byłym) policjancie'

Subscribe to comments with RSS

  1. A może chcieli Cię powiadomić że jednak istnieje sprawiedliwość,jak nie ta ludzka to przynajmniej ta boska ? 🙂

    Szalony Kefir

    5 Lut 16 09:34

  2. Pewnie myśleli, że ja dopiero rano to zauważę i wiele osób wcześniej zobaczy to. I tak stałoby się ale akurat tego dnia wyjątkowo późno wyszedłem z psem na spacer, około 21.30.

    admin

    5 Lut 16 09:42

Skomentuj