Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ku chwale Skarbowi teoretycznego Państwa – licytacja: plazma czteroletnia i ekspres do kawy trzyletni.

skomentuj

Chociaż kilka miesięcy działalność gospodarczą wyrejestrowałem, to jednak mam jeszcze sporo spraw u komorników. Dlatego, że są tam do wyegzekwowania moje koszty procesowe (wpis sądowy, w niektórych przypadkach zastępstwo procesowe) i egzekucyjne. A gdy przyjdzie do egzekucji odsetek z należności – wierzytelności przelanej mi kiedyś przez klientów – zleceniodawców, to dokonam wtedy cesji zwrotnej. 🙂

OK, do rzeczy. Dobry Komornik Tomasz Gleń z Pszczyny wyznaczył licytację. Choćby to zostało sprzedane, to i tak chyba nic nie otrzymam z tego, bo zobaczcie ku…wa, kto figuruje jako „Otrzymują”. Dokładnie, ku…wa, Urząd Skarbowy – należności Skarbu Państwa korzystają z pierwszeństwa w zaspokajaniu. Co? Nie no, nie patrz na to w ten sposób. Część pieniędzy idzie na właściwe, pożyteczne przeznaczenia, nie tylko na skorumpowanych sędziów, prokuratorów, (głupich) policjantów i innych z budżetówki (na zbędnych etatach nierobów).

Aha, miało być do rzeczy; poniżej ogłoszenie licytacji. Pozdrawiam po dwóch korkach, oczywiście czerwonego wytrawnego. Co? Kasy nie masz? No to weź jakąś darmową chwilówkę, bez wychodzenia z domu w Pszczynie możesz załatwić sobie wystarczająca kwotę.

Pszczyna

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

11/12/2015

Skomentuj